Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan veletek, hogy...

Volt olyan veletek, hogy mikor állapotosak voltatok letapizták a hasatokat olyanok akiknek nem engedtétek volna meg, ha megkérdezi?

Figyelt kérdés
Akár idegen is. Mit reagáltatok? Hogyan kéne egyáltalán erre reagálni, mert kényelmetlen!
2010. nov. 2. 20:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
9.36-os:szerintem csak egyszerűen kedvesek.Miért nem válaszolsz nekik,aztán annyi????Nem értelek,mert ez nem zavaró szerintem.
2010. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

09:11-es, ez tündéri sztori :-))) köszi, h megosztottad velünk :-)))


de hogy a kérdésre is válaszoljak, én is nagyon tudom utálni. azt viszont értékelem, ha valaki megkérdezi, így ha megkérdezi, nem szoktam nemet mondani. ha kérdezés nélkül teszi, nagyon csúnyán tudok nézni.

Még a szüleim se tapogatják csak úgy a hasam, pedig ha a férjemen kívül valaki, akkor ők megtehetnék. Tudtam, hogy nagyon szeretnék ;-) látszott rajtuk ;-) így amikor már így a végefelé jó nagyokat mocorgott, félreérthetetlenül és ébren tette mindezt, akkor mondtuk nekik, hogy nézzék meg, tetszett nekik nagyon :-))) mi nem mostanában mocorogtunk pocakban :-)

2010. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Engem is zavar nagyon, bár csak egyszer fordult elő hálisten... De olyan hirtelen nyúlt oda hogy arrébb sem tudtam ugrani. Basszus, nem is értem hogy van képe egy vadidegennek amikor akkor látom először... Csak a páromnak és anyunak engedem. Egyszer anyós is hozzányúlt de nem volt vmi jó érzés... 27 hetes
2010. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
En nem latok ebben semmi rosszat, persz elore meglepodsz, de szerintem mindnkinek olyan szep latvany egy kismami gyonyoru pocija!En suliba tanitok, s a gyerekek mindnig jottek es simogattak a hasam, s beszeltek vele, en nagyon szerettem, s ugy gondoltam, hogy igy baratsagosabb lesz a baba, nem tudom attol-e, de nagyo baratsagos a kislanyom!!!
2010. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kisgyerekeknél szerintem más, mint egy felnőttnél.Kisgyerekre én sem szólnék rá!
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves 9:41-.es. Mert nem szeretem, és kész. Miért kéne neked magyarázkodnom?

Amúgy szerintem is egy gyereknél más ha tapizik, azért én sem szólnék. De egy felnőtt már csak jobban tudja,h. mi az illem,h. nem fogdosunk idegeneket?!

2010. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulni..sohasem jutott eszembe egyetlen kismama hasát sem fogdosni, pont azért, mert szerintem ez olyan intim dolog, ami csak rám és a baba apukájára tartozik..persze megint más, ha megkérdezik, de akkor meg úgyis azt mondanám, hogy bocsi, de nem. És miért éreznek egyesek ellenállhatatlan kényszert a taperolásra?? Lehet, hogy szép látvány, és meg lehet tőle hatódni, de könyörgöm, ez a pofátlanság csúcsa!!!
2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A válaszokat olvasgatva csak nagyon kevés kismama van, akinek ez "bejön". De most tényleg! Nincs vkinek vmi jó ötlete a taperolók "ellen"? Mondjuk olyan, amit akár egy közeli rokonnak is mondhatsz, anélkül, hogy megsértődne. Nekem egyszer tanácsolták, hogy tapizzak vissza, biztos nagy meglepetés lenne az illetőnek és talán venné is a lapot..:)
2010. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ez tényleg egy nagyon jó ötlet, és biztos,h. venné a lapot az illető, csak nálam az a baj vele, h. nem lenne a képemen bőr megcsinálni.:S Én ilyen jól nevelt vagyok sajnos, soha nem jutott eszembe megfogni más hasát. Még megkérdezni is szégyelltem mikor nyáron sógornőm volt pocakos. MEgvártam, maíg ő mondta. Ha nem mondta, úgy is jó volt.

Most fogdosom eleget a sajátomat.:)

31hkm

2010. nov. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Tegnap 15:12 voltam.

Hát ez az...ezzel én is így vagyok..pont ezért még én sem alkalmaztam senkivel szemben, inkább csak fogat összeszorítva tűrök, miközben ordítani tudnék..:(

2010. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!