Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé megfáztam. Nem fog...

Eléggé megfáztam. Nem fog ártani a babának ez a sok köhögés meg tüsszögés?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Van aki szájmaszkot használ ilyenkor,egyébként úgyse rá köhögsz stb sok mindent nem tudsz tenni mert nem zárhatod el magad tőle. Ne aggódj én is voltam beteg és szoptattam,de semmi baja nem lett lányomnak.

2010. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a terhességem 33 hetétől a 37. -ik köhögtem,..alig akart elmúlni..én is féltem hogy valami gond lesz...aztán a stodal szirup,homeópátiás ,segített...a lándzsás útifű nem...egészséges a babám,bennt alszik a szobájába...6 hós
2010. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Azt hiszem kicsit össze kellene már szedni magam meg a szemüvegemet felvenni,hogy lássam melyik helyen járok éppen ........

Nem lesz baja a babádnak a pocakodba!!!!!!

2010. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sok erőlködős köhögéstől, meg tüsszögéstől nyílt ki a külső méhszájam az orvosom szerint.
2010. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is sokat erőlködtem köhögéssel, tüsszögéssel. És kicsit levált a méhlepény, (véreztem) A doki szerint az erőlködéstől. Úgyhogy óvatosan!!
2010. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!