Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Különleges es szép fiunevek?...

Különleges es szép fiunevek? Vannak egyaltalan ilyenek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 08:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
ZALÁN
2009. jan. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Persze mindenkinek más a szép.

Szépek lehetnek a történelmi nevek: László, István, Gábor

a bibiliai nevek: Péter, Márk, Sámuel, stb.

a régi magyar nevek: Csanád, Gyula,

és az új hullámosok között is vannak szépek.


Mindenkinek más tetszik.

2009. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


[link]

[link]


Ezeken az oldalakon válogathatsz kedvedre. A másodiknál beírod a vezetéknevet és kiadja mi illik hozzá. Csak vigyázz, mert ha nem mented le a gépre, amikor kilépsz az oldalról minden törlődik!

Nekünk kislányunk lesz (még neki sincs meg a neve, folyamatosan változik :) de a fiúnevek közül nekem nagyon tetszik a Levente, Barnabás, Botond.

Szép babavárást és jó böngészést!

2009. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
A mi kisbabánk a Mátyás nevet kapta.
2009. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az fontos, hogy passzoljon a vezetéknévhez. Nekünk hosszú, magas magánhangzós sváb vezetéknevünk van, így ehhez szerintem egyszerű, mély magánhangzós keresztnév illik. Így lett a lányom Szonja, s hogy kisfiam is SZ betűs legyen, ha lehet ugyanilyen hangzókkal - ezáltal is kifejezve hogy testvérek és összetartoznak, a Szabolcs nevet kapta.
2009. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%

Szió!

Mikor még nem tudtuk, hogy kislányunk lesz, a fiúnevek közül az Áron és az Ábel tetszett a legjobban.

Zita

2009. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Mi az Olivér nevet adjuk a kisfiunknak :)

Szép napot.

2009. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Szia,

Mindenkinek mas a szép név.Én öszintén megmondva nem szeretem a magyar egyszerü neveket.Nekem sok név tetszett de a páromnak sok nem.Pl:Milán,Marcel..(Apukámat Benjáminnak hivják.)

A párom sajnos ugy válogatta a neveket hogy valakihez csatolta akit esetleg nem szeret...vagy hogy csufolni fogják pl.Marcit mak marcinak és hasonlok.Szerintem ha valaki csufolni akarja ez nem név kérdése lesz.Bárkit lehet csufolni!!!!De fontos hogy mind a kettötöknek tetszen és illyen a vezetéknévhez.Én végül is a Noé-t választottam tudom nem a leggyakoribb név de láttam egy filmet amiben nagyon megfogott ez a név és mikor utána néztem azt jelenti hogy :reménység.Nemsokkal a film elött volt egy vetélésem ami nagyon megviselt de ahogy meghallottam ezt a nevet és a jelentését, tudtam hogy van még reményem és nekem is lesz egy "reménységem"(Noé).Persze kapja az apja kereszt nevét is igy ha nagyobb lesz azt is választhatja.

Minden jot!!!!!

2009. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Rómeó, Alexander, Marcell.
2009. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik fiam Áron,a másik Milán.
2009. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!