Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Különleges es szép fiunevek?...

Különleges es szép fiunevek? Vannak egyaltalan ilyenek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 08:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiam Krisztián!Igazából a szülöágyon a kérdésre hogy mi legyen a neve a gyermeknek,csak rá vágtam a Krisztiánt!Szerintem alapból szép név!Akkor ezt tartottam a legszebbnek a többi közül!

A kisfiam Milán!Nagyon de nagyon tetszik ez a név!Jelentése:KEDVES!És nagyon illik a kisfiamra!

Tényleg kedves barátságos név!

Megjegyzem nekem nem tetszenek a mai modern nevek!Nem tudom miért!Unokaöcsém Dominik!Szép név de nekem mégis jobban tetszenek a nem régi de mégis egyszerü nevek mint pl:Krisztián,Milán,Zoltán(a kisfiam 2. neve),Gábor,Róbert,

Még az Attilán gondolkodtunk csak Anyósomnak az elsö gyermeke meghalt és Ö Attila volt ezért nem ezt adtuk a nagyfiúnak!

2009. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamat is Milán Zoltánnak hívják!!!!!Gratulálok anyuka,nagyon szép neveket választott.
2009. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg???? :O:)

Milán Zoltánnak hivják?

Én is gratulálok,jó választás volt! :)

És ugye hogy milyen szép kedves név a Milán!?


Minden jót kivánok!


Andrea


Kérdezönek!Bocs az OFF-ért! :)))

2009. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
nekem nagyon tetszik a Kristóf név:)
2009. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Ha lesz gyerekem és fiú lesz akkor vagy Leroy vagy Firenze vagy Alex lesz. :D
2010. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Nekem az Ádám nagyon tetszik.De még szép a Róbert, Alex és Norbert is :D
2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim - Nimród, Hunor.. :) Még a Balázs is tetszik, de az nem különleges annyira :)
2010. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Noé. Igazabol az elejétől azt éreztem, hogy "ez az ő neve", sokan megpróbáltak lebeszélni, de ebben a kérdésben a szívünkre kell hallgatni. Szerintem nem szabad félelemből nevet választani (jaj, nehogy csúfolják majd) és megfelelesbol se. A kisfiam rá tökéletesen illik a neve, el se tudnék képzelni mást. A 2. Kisfiamat most várom. Az ő neve Illés lesz. Olyan mintha a gyerekek maguknak választanának nevet. Apukája álmodott is ezzel, mintha a fiuk így kommunikalnanak velunk, milyen nevet szeretnének. Legjobb ha az ember befelé figyel, és azt amit őszintén érez, attól nem hagyja magát eltéríteni.
2014. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!