Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit érdemes várni a köv....

Mennyit érdemes várni a köv. Terhességig spontán vetéléskor, ha minden távozik, de azért van utána kaparás a biztonság kedvéért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom, 6 hét.
2010. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 5. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
persze attól is függ, mennyi idős terhesség volt, meg hogyan gyógyult a méhed.
2010. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 8 hetes volt a terhesség, 5és fél hete történt a küret. Már voltam uh-on két hete, mindent rendben talált a doki, azt mondta, hogy szépen felépült a nyálkahártya. Szerencsére már az első vérzésem is megjött ma reggel 32 napra. Jövő hét végén megyek rendes kézi vizsgálatra. Decemberben már próbálkoznánk...
2010. nov. 5. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Változóak az álláspontok, van orvos, aki 3 ciklust javasol a regenerálódásra, van, aki az azonnali próbálkozás (persze a 6 hét után) mellett voksol, mert állítólag küret után könnyebb a teherbeesés.
2010. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim annak idején 3 hónapot javasolt. Miután letelt teherbe is estem és semmi próblémám nem volt a terhesség alatt. Szép babavárást kívánok nekd! 36 hetes kismami vagyyok :)
2010. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krisztina27 ***** válasza:
Nekem is 3-hónapot javasolt a dokim, és 6-hetet szex nélkül.
2010. nov. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!