Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy minden ruhát ki...

Igaz, hogy minden ruhát ki kell mosni és vasalni a picinek elsö használat elött még akkor is ha azok vadi ujak?

Figyelt kérdés
24 hetes km
2010. nov. 5. 13:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Már bocsi, de nem, hogy a babának, még magamnak is kimosom az új ruhát amit megveszek.
2010. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

igen, mindet mosni és vasalni kell, én kb fél éves koráig mindent vasaltam is minden mosás után. Így tudod fertőtleníteni a ruhákat!

A vadi új ruhák mindenféle vegyszeres kezelésen mennek keresztül, ami még egy felnőttnél is komoly bőrirritációt okoz, nemhogy egy újszülöttnél!

2010. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Igaz mert a gyártás / összeállitás után már nincs kimosva mielött a boltba viszik.

de ha még ki is lenne leeshet a fogasról a földre a vevők megfogdossák és a pénztáros összehajtja majd a pénzt is azzal a kézzal fogja meg.

2010. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen mindenképpen.Az első hónapokban nagyon kell figyelni a higiéniára,nem csak ruhával,de cumival,cumisüveggel,bármivel.
2010. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rendben....köszönöm a segitséget.

Hát nagyon tapasztalatlan vagyok még a témában,igy elsö babásként.

2010. nov. 5. 13:56
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Szia!Sajna ez nem tapasztalatlanság.ez egy alap higénia szerintem.:)Igen,mindent ki kell mosni és vasalni is.:)
2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

3. v. vagyok


nem baj kérdezz nyugodtan akár a legbanálisabb dolgokat is mint ez a kérdés.

2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
szerintem ez nem is lehetne kerdes!en biztos nem adnek ra a gyerekemre olyan ruhat ami nincs kimosva meg kivasalva,na meg plane mert vadi uj!mar csak azert se mert olyan budos gyartasi szaga van,meghat igen mindenki osszefogdossa.nalunk mar 4 eves a kislanyunk es meg mai napig ez az elso miutan megveszek valamit vagy akar kapja is.na meg persze a magunket is!
2010. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek az elsővel. Nem értem, miért kérded... Még magamnak is kimosom az új ruhát! Persze, hogy a babának ki kell mosni, vasalni (két oldalról is). Attól, hogy új egy ruha, nem tiszta, senki sem mossa ki a gyárban...
2010. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Az ikreim már 20 hónaposak múltak, de még mindig vasalom is a ruháikat mosás után, az újakat egyértelmű, hogy kimosom használat előtt. Magunknak is.

Persze, ez lehetne egyértelmű is, alap higiéniai dolog, de azért nem kellene így leszólni a Kérdezőt. Vannak ezen az oldalon ennél sokkal durvább/bugyutább/evidensebb,stb kérdések is.

2010. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!