Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyásom van, de nem a hüvelyb...

Folyásom van, de nem a hüvelyből. A csiklóm környékén, fehér folyás, szagtalan, és nem fáj, nem viszket. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Volt már hasonló tapasztalata valakinek? Elmegyek majd orvoshoz természetesen.

20 hetes kismama


2008. jan. 10. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Máshonnan nem tud jönni, csak a hüvelyből. És amíg szintelen, szagtalan s nem fáj, addig nem gond. A terhesség velejárója.
2008. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is gratula a babához.

Nem szeretnélek megijeszteni, de én is tapasztaltam hasonló jellegű folyást, annyira nem volt extrém, és mivel babát szeretnénk azt hittem, hogy már terhes vagyok, és attól van mostanában több folyás. Elmentem dokihoz, és azt mondta, hogy nem babám van, hanem méhszájsebem, és ettől van a folyás... Állítólag annyira nem gáz, akár több gyerekem is lehet :)

Remélem neked tényleg a terhességtől van, és nem lesz seemi problémád.

2008. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!