Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fogok érzeni, ha megmozdul...

Mit fogok érzeni, ha megmozdul a baba? 17 hetes vagyok. Nem szeretném elmulasztani. A múlt héten én csak bélmorgást hallottam, szerintem.

Figyelt kérdés
Leírnátok pontosan,mit érzünk.
2010. nov. 8. 18:46
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi, érezni
2010. nov. 8. 18:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzés volt mikor először éreztem mintha egy ideg rángna odabent. Én ehhez tudom leginkább hasonlítani. Sejtettem hogy Ő lesz az, mert ilyet még eddig nem éreztem, tehát nem olyan volt mint a bélmozgás, de azért csak pár nap után voltam teljesen biztos benne hogy a baba az. Mert innentől kezdve már minden nap jelentkezett.
2010. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is szinte ugyanezt a kerdest tettem fel egy eve :)

Ezeket irtak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, mintha légbuborék úszkált volna, majd pukkant volna ki.:)

Sosem fogom elfelejteni, annyira vártam már, hogy érezzem. :)

Már elég intenzív, főként este, ha hanyatt fekszem.

Most 20 hetes, és péntek óta azt is tudjuk, hogy kislány. :)

2010. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 15 hetesen éreztem buborékszétpattanást, és kisebb "rebbenéseket", azután hetekig csikizte az oldalamat, most 20 hetesen már rugdos, morzézik, Apuka is érzi, főleg esténként, de már nem kell teljes nyugalom, hogy érezzem, napközben munka közben is érzem őt.
2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!