Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, a mai...

9 hetes terhes vagyok, a mai ultrahangon viszont azt mondta a doki hogy nem hallja a baba szivverését és nem fejlődött rendesen se. Mit tegyek? Muszáj abortuszt csinálni?

Figyelt kérdés
olvastam már olyat,hogy mégis élT a köv heti ultrahangon már látszott-nem szeretném ha elvennék csak igy
2008. jan. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! szerintem minél hamarass konzultálj egy másik dokival, és kérj tőle vizsgálatot, és egy másik ultrahangot is!
2008. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én 11 hetesen jártam hasonlóan, azt mondta a doki, h nincs szívhang, mennem kellett műszeres befejezésre, de azt is mondta h mielőtt bármilyen beavatkozást csinálna előtte mégegyszer megnézi hüvelyi uh-on,sajnos akkor sem volt szívhang és sajnos 2007.01.10.-én(pont 1 éve)megcsinálta a műtétet.DE olyan jófej dokinőm van,hogy annyi erőt tudott adni, hogy megpróbáltuk mégegyszer és most 14 hetes kismama vagyok,semmi gond nem volt. Fel a fejjel, akárhogy is lesz.Még egy hüvelyi uh-ot csináltatnák a helyedben,aztán kiderül.SOK SZERENCSÉT!
2008. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kórházakban a missed ab. esetén kettő független nőgyógyásznak is meg kell vizsgálnia a kismamát, mindkettőnek azt kell látnia hogy nem él a baba mielőtt elvégeznék a küretet. Egy orvos véleménye nem mérvadó, kötelező egy másiknak is megnézni!!!!
2008. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 2 főorvos mondta hogy meghalt a babám, és műteni akartak. Én elmentem egy harmadikhoz, azóta is hozzájárok. Élő terhességgel. Hála istennek!!! Keress meg egy másik orvost!
2008. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipöben járok...Most vagyok elvileg a 7. hét elején és ma voltam dokinál, és ő is azt mondta, hogy túl kicsi meg nincs szivverés és már a küritésről beszéltünk. Nekem furcsa, hogy ennyire pontosan meg tudják állapitani, hogy mikor kell, hogy verjen a sziv, meg hogy mekkora kell, hogy legyen, amikor azt se lehet tudni, hogy a baba mikor fogant meg, és ezen kivől, hogy nem kell hogy minden terhesség ugyanolyan ütemben kell, hogy fejlödjön, nem?? Nekem volt már egy vetélésem és nem örülnék én se, ha csak ezt megint úgy hiphop elvennék. Biztos én is elmegyek egy másik dokihoz, az tuti. Neked is ajánlom, a felsö sorokat olvasva.

Drukkolok neked, ird meg hogy mi lett!

2009. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!