Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok, és...

33 hetes kismama vagyok, és gyakorlatilag a baba szívverését folyamatosan fent érzem a gyomromnál. Mire utalhat ez, hogyan helyezkedhet el?

Figyelt kérdés
31 hetesen mondta a dokim, hogy faros, és ha a 34 hetesen is így marad császár lesz.
2010. febr. 11. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szívverését te nem érzed, szerintem csuklik a babád.
2010. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az szerintem sem a szivverése.Mindig érzed,vagy csak itt-ott?
2010. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
61%
Szerintem sem érezheted a szívverését. Bár a csuklást biztos meg tudod különböztetni a szívveréstől és bármi más mocorgástól, az szerintem összetéveszthetetlen (mintha egy miniharkály belülről ütemesen kopogtatná a hasadat), viszont nem a saját pulzusodat érzed a pocidban? Én is mindig éreztem a lüktetést, nagyon egyszerű felismerni, a saját szívveréseddel egy ütemben történik.
2010. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
61%
9:27 vagyok megint. Ha tényleg a csuklást gondolod szívverésnek, sajnos akkor is az a helyzet, hogy még nem fordulhatott át a babád, ha a mellkasa a gyomrodnál van... Viszont én abban nem tudok okos lenni, megfordulhat-e még magától, nekem már a 26. héten a feneke volt felfele...
2010. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem apró rángásokat érzel, ami a csuklás, hanem ilyen kis emelkedéseket, süllyedéseket, az az is lehet hogy a légvételt gyakorolja.

nekem a második babám csinálta ezt, nem tudtam mi az mert a csuklásához nem volt hasonló.

Aztán 4d uh-n kiderült hogy légzőmozgás (mivel már bent gyakorolják ezt).

És én is fent éreztem a gyomrom környékén és nekem faros is volt a 37.hétig.

Akkor gondolt egyet és megfordult, nem volt kellemes, mivel 4 kilós volt már akkor, de így simán, gyorsan megszületett:)

2010. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végülis ha csuklás is, akkor még mindig farfekvésben lehet, amíg a gyomromnál érzem.Még van 1 hete, hogy megforduljon:)
2010. febr. 11. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Csuklásnak kell legyen,mert a szívverése nagyon de nagyon gyors és gondolom nem 3-4mpk-ént ver.:)

Boldog babázást!

38hetes

2010. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!