Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. heti uh. Papíromon a...

19. heti uh. Papíromon a diagnózis a fenyegető vetélés. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, nincs probléma, de akkor is ez volt írva a leletemre... Állítólag minden kismamát ezzel "ijesztgetnek"! Más is járt így, miközben állítólag nincs semmi baj?
2010. nov. 9. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor írta rá a papíromra amikor tényleg probléma volt.Nem értem azt,hogy ha semmi baj nincs miért írta rá.

29hkm

2010. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Na szép! Ha nincs is semmi baj, ha ezt elolvassa a kismama frászt kap az ilyedségtől. Figyelj, ha jól érzed magad, ezzel a szöveggel ne is törődjél, és be ne képzelj magadnak valami stresszelő félelmet. Legfeljebb elméssz egy másik nőgyógyászhoz.
2010. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem mindig veszélyeztetett terhesseég volt a papíron. soha semmi baja nem volt a babának és nekem se.40 hétre makk egészségesen született.A dokim azt mondta,hogy valamit kell írni a papírra.:)Nyugi.:)
2010. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Táppénzen vagy? Nem lehet, hogy azért írta, hogy táppénzen tarthassanak?
2010. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló logikusnak tűnik: lehet, hogy szeretné fenntartani annak lehetőségét, hogy táppénzre kiírhasson a háziorvos. De muszáj alaposan kikérdezned az ultrahangost és az orvost is, mert egyébként nem fogsz megnyugodni.
2010. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg.Én is táppénzen voltam.Lehet,akkor azért kellett.:)
2010. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem az elején a fenyegető vetélést, később a veszélyeztetett terhességet írták rá. Én is táppénzen vagyok.
2010. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A táppénzes kismamiknak írnak ilyet, egy ideig fenyegető vetélés majd az idő előrehaladtával vészes koraszülés lesz a papíron. Ezzel indokolják a táppénzt.
2010. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt ráírva,majd már nem tudom,hanyadik héttől fenyegető koraszülés lett belőle.csak azért,hogy táppénzen tarthassanak.
2010. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem már az legelső vizsgálat után ezt írták rá, megkérdeztem és pontosan a táppénz miatt írják ezt rá, hogy ha gond van vagy csak "nem nagyon bírja" a kismama könnyebben lehessen kiíratni tp-re!

Boldog babavárást! 29hKm.

2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!