Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és az áll az...

Terhes vagyok és az áll az első lelet papíromon a Diagnózis (ok) alatt hogy Fenyegető vetélés! Meg ijeszt! Miért írták oda ha az orvos nekem azt mondta mindent rendben lát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudom ,miért írják oda, nekem az összes leletemen rajta volt mindkét terhességemkor, egy milliméter baj se volt soha.Formula és kész. A lényeg, h mit mond az orvos (nyilván olyan is van, akinek nem csak egy üres kijelentés ez, hanem van is mögötte valami)

Ha izgulsz, kérdezz rá. Inkább fölöslegesen, mithogy baj legyen. Fontos kérdésekben ne a fórumosok véleménye döntsön!

2011. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy azért, hogy ha táppénzre akarnál menni a terhesség alatt vagy felmentést a munka alól, akkor legyen rá indok - azaz csak taktikai megjegyzés.
2011. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia !Nyugodj meg semmi baj nekem is ugyanez állt 12 hetes kori aztán meg az hogy veszélyeztetett terhesség 20-dik hétig, a dokim azt mondta ezt csak a gép hozza ki így én sem értettem ,Biztosan tájékoztattak volna téged is ha fennállna valami veszély de azért kérdezz rá!

Gratulálok a babához!!!!!!Nyugalom!!!!

2011. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Táppénzre kéredzkedtél?Mert akkor azért...


Nekem is rajta áll azóta,bár nem tudom mit kell ezzel "takarózni" 6 hónaposan már hadd legyen jogom táppénzre menni ha akarok nem?

2011. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az összes leleten ez áll,mikor 9hetesen mentem uh-ára,akkor az indok szintén az volt fenyegető vetélés,pedig szó sem volt róla... nekem is szúrta a szemem :) minden jót
2011. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem ez kórházi trükk, több lóvét gombolnak le a TB-ről, ha veszélyeztetett terhesnek minősülsz. Vagy csak így lehet lepapírozni egy korai ultrahangot, ha nem magándoki csinálja? a fene tudja, de valami adminisztratív kiskapus oka lehet.
2011. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam! :) És a 28,9 mm petezsák és látható szikhólyag az jó 5 vagy 6 hetesen?
2011. febr. 23. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ijedj meg. Az én orvosi papírjaimon is végig az volt annak idején, hogy "veszélyeztetett terhesség". Csak azért mert csak így csinálták meg ingyen az uh-kat később pedig a táppénznél is ez volt az indok.

2011. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A korod miatt is ráírhatták.
2011. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!