Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes kismama...

28 hetes terhes kismama vagyok. Szerintetek 30hetesen 4 d-s ultrahang? Aki ilyenkor volt tenne fel képeket milyen volt a baba? 20 hetesen voltunk, de azt mondták ilyenkor is érdemes elmenni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 08:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várjatok a 30. hétig!!! Akkor már olyan nagy a baba, hogy jó eséllyel nem fogjátok látni még a fejét sem, mert nem fér a képernyőre!
2010. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is 28 hetes vagyok, mi most megyünk majd!

Nekünk azt mondták ilyenkor a legjobb mert már babásak de még nem olyan nagyok, hogy ne lehessen látni semmit. Miért nem most mentek?

2010. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én 26 hetes vagyok!Azt mondták,hogy 12.,20. és 29.hetet betöltötten érdemes menni,ha nem csak a "baba mozi" miatt akarod csináltatni!Genetikai vizsgálatok szempontjából ezek a jó időpontok!!!
2010. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Engem kinevettek mikor azt kérdeztem nem lesz e túl nagy a baba 30 hetesen!!A védőnőm szerint ez butaság!
2010. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire butaság, a nővérem 30 hetesen volt és elég nehezen lehetett kivenni valamit. Részletekben persze látszott de nem "fért el rendesen" a képernyőn a baba.

Mi azért megyünk most 28 hetesen.

2010. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én inkább most mennék a helyedben,ha lehet.3 szor voltunk 4d-n.Először 24 hetesen.Jók lettek a képek,de szerintem még sem lett az igazi.A következőre 29+3 naposan mentünk.Totális csőd volt az egész.Szó szerint semmi sem látszott.Egy hét múlva adtunk egy újabb "esélyt" magunknak.Egy nagy szétfolyt paca volt látható a képernyőn a kisfiúnk arca helyett.Menny amilyen hamar csak lehet,mert én a mai napig csalódott vagyok.Főleg amikor olyan szép,élethű képeket látni 4b-ben babákról,akkor fáj egy kicsit, hogy nekünk ilyen nincsen.
2010. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien írtatok:).Szerintem bejelentkezek jövőhétre,akkor 29 hetes leszek.Remélem nem bánjuk meg.
2010. nov. 11. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 30+6hetesen voltam és nagyon szép képek készültek a pici fiamrol mindjárt linkelek képeket.:)

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 30 hetesen voltam, direkt azért,h. minél jobban hasonlítson magára ha megszületik. De a babám végig takarta az arcát a kezével, a lábával, a méhlepénnyel, és még a zsinórral is. Mindent az arca elé rakott. Sajnáltam így kiadni 10 e ft.-ot, h. a babám arcából nem láttam semmit. Legközelebb 26 hetesen mennék 4 D-re. De ha nem takarta volna magát a babám, szépen ráfért volna a képernyőre a pofija, attól ne félj, hogy az arca csak 2-3 részletben fér fel, mert nem.
2010. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!