Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai világban is téved az...

Mai világban is téved az ultrahang a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés
Kinek volt, hogy mást mondtak és nem olyan nemű gyermeke született?
2010. júl. 30. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Nem az Uh téved, hanem az orvos, aki nézi. :-)

Meg nem mindig fekszik úgy a babó, hogy jól látszódjon a neme, vagy pl pont ott van a köldökzsinór, és ezért fiúnak nézik lány helyett.

Ha elmegy az ember a genetikára, ott szuper orvosok vannak, nagy rutinnal,(de ha nem úgy fekszik, akkor Ők sem tudnak csodát tenni) viszont ha nem indokolt a genetikai vizsgálat, akkor "csak" ezért nem lehet menni.


Nekem ismerősömnek volt, hogy tévedtek...végig össze-vissza mondta a doki, hol ezt, hol azt...végül kislány lett.

2010. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

így igaz, a doki téved!

nekem végig lányt mondtak, de 4D-n egyértelműen látszott a kukaca:) ennek ellenére a 36. heti uh-n is váltig állította a doki, hogy kislány. fiú lett!

mondjuk nem tudom, ha egy kukacot nem vesznek észre, akkor a tarkóredő vastagságát hogyan látják tizedmilliméter pontossággal???

2010. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek végig 100 %-ig fiút mondtak,erre a szülőszobán derült ki h lány.
2010. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A barátnődnek látták is a kukacot? és ő is látta? és igy is kislány lett!? Hihetetlen.

2010. júl. 30. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan a köldökzsinórt látták kukinak!

Nem egyszer hallottam, kislányt láttak és kisfiú lett..tényleg érdekes, hogy nem veszik észre, akkor a fontos méréseket, hogyan látják?

2010. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!