Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után a terhességi...

Szülés után a terhességi csíkokra milyen krémet javasoltok?

Figyelt kérdés

Nem repedtem szét nagyon csak egy kevés lett a combomon és a derekamon. Hamarosan szülök, és szeretném előre megvenni a krémet, hogy minél előbb elkezdhessem kenni magam. Ti mit ajánlotok, mit használtatok?? És van esély hogy jóval halványabbak lesznek a csíkok, ha nem is tünnek el teljesen?

37 hetes km


2010. nov. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet e még kapni kakaóvajas testápolót, de nagyon jó még az olíviás is.
2010. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ami magasan a legjobb, az az olivaolaj! Igen látványos eredményt lehet vele elérni - és már most is célszerü használnod.
2010. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint az az oliva olaj, amivel főzni is lehet??:)
2010. nov. 11. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem már késő :( A terhesség elejétől kellett volna, akkor talán ki sem alakulnak, ha csak nem vagy rá hajlamos. Amúgy teljesen nem lehet eltüntetni őket sajnos.
2010. nov. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, azt az olivaolajat, amivel fözöl - és nem késö még most sem, nekem ikerszülés után eléggé tönkrement a hasam, de az oliva elég szépen rendbehozta. Valamennyire most is látszik, de nem feltünö.


Használd nyugodtan, a böröd szép síma lesz, és a csikok is visszafejlödnek.


Egyébként testápoo helyett is nagyon jó, meg babaápolásra is - mivel vegyszermentes, sokkal egészségesebb, mint a készen kapható szerek.

2010. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!