Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Már többször...

17 hetes vagyok. Már többször volt pici barnázgatásom, és nyilalló érzésem alul. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Doki semmit nem mond.Olyan a barnázás,mintha pici vizes folyás lenne,csak barnás színű?Mert akkor az van...
2010. nov. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és szedj magnéziumot és talán keress másik dokit, akiben megbízol. Dolgozol még? Talán otthon maradhatnál, ha még nem vagy tp-n.
2010. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen,orvost kell választanom,mert akinél eddig voltam,az sztk-s doki.
2010. nov. 12. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem jó a vérzés (barnázás ugyanaz, csak alvadt vér), főleg 17 hetesen. Nem tudom, mitől lehet, de szerintem is mihamarabb válassz egy orvost és menj el hozzá. Esetleg, eszembe jutott, hogy lehet méhszájseb is és az vérzik, attól szokott inkább barnás folyás lenni. Lehet, nem függ össze a terhességgel, de mindenképp menj el mihamarabb dokihoz!
2010. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 12. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, hogy vagytok azóta?
2010. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Szedek magne B6-ot,valamelyest jobb egy picit.Fájni továbbra is fájdogál,de azóta nem volt barnázásom szerencsére!

Hétfőn meg megyek dokihoz.

2010. nov. 13. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!