Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a problemam,36 hetes...

Nagy a problemam,36 hetes terhes vagyok, kulfoldon elek, a magzatom 30 hetesnek felel meg,1,5 kg, es azt is mondta az orvos hogy megvan serulve a mehlepenyem, mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés
nagyon megvagyok ilyedve, reggel ota csak sirok, nem tudom hogy miert, vagy hogyan serulhetett meg a mehlepenyem, felek hogy elveszithetem a babamat, elso kisbabam lesz, kernem a segitsegeteket, hogy aki tud ilyesmi dologrol, az irja le a tapasztalatait, segitsen nekem, irja le hogy mivel gyorsithatnam meg a babam novekveset, stb.
2010. nov. 12. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, csak meghallgatni tudlak. Hogy lehet az, hogy 30 hetesnek felel meg a babád? Nem vonom kétségbe a nyelvtudásod, de biztos, hogy 100%osan értettél mindent?

A legfontosabb, hogy próbálj lenyugodni, tudod, hogy azzal csak ártasz magadnak és a babádnak, ha sírsz. Tudom, ezt így könnyű mondani. 30 hetesnek felel meg a babád, akkor már életképes. Nem mondtak semmit, hogy mit kell tenned?

Mindenesetre remélem szeded a vitaminokat (nem azért, hogy nagyobb legyen a baba) Egyél elég táplálékot, igyál elég vizet. Hol élsz egyébként? Én is külföldön élek, 3 hónapja szültem, tudom, hogy milyen nehéz a terhesség egy idegen országban, hogy nem értesz mindent 100%osan. Én Angliában élek.

2010. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 1,5 kg az valóban 30 hét körüli súly, nem hiszem, hogy félreértette volna.


Előz UH mikor volt és ott mekkora volt?

2010. nov. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szia, canadaban elek, a parom nagyon jol beszel angolul, 12 eve itt lakik, sajnos igen, 30 hetesnek felel meg, es ez 100%, probalom magam megnyugtatni, az orvos azt mondta hogy varjunk hogy hat ha fejlodni fog, megtesznek mindent a baba erdekeben, 2-szer kell minden heten jarnom ultrahangra, es nem tudok mast csinalni csak varni, hogy mi lesz, remelem tudnak ezen az oldalon segiteni,
2010. nov. 12. 01:06
 4/10 A kérdező kommentje:
ez elotti ultrahangon augusztus 9-en voltam, 5 honapos volt a magzatom, es ott csak annyit mondtak hogy kicsit pici a baba, de mast nem mondtak, szoval nem mondtak hogy serult a mehlepenyem, ma hallottam eloszor a problemamrol,
2010. nov. 12. 01:10
 5/10 anonim ***** válasza:

szia

en is canadaban elek,es amikor terhes voltam nekem is mondtak olyanokat hogy azt hittem megorulok de hal Istennek egezseges fiam szuletett ha gondolod irj emailt

2010. nov. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Arra tippelek,hogy a baba nem tudott elegendő tápanyaghoz jutni a sérülés miatt.

Ne akadj ki (tudom könnyű nekem) még van 1 hónapod,és 1,5kg,bár pici,de ha már most megszületne sem lenne semmi baja,csak picurka lenne,és koraszülöttnek minősülne,megfigyelnék.

Remélem azért hogy csak elcsesztek valamit.

2010. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 39 hetesen mondták azt, hogy 33 hetesnek felel meg. 2650g-mal született, teljesen egészségesen!!! Viszont azonnal megindították a szülést, mert ilyenkor a méhlepény már nem tudja megfelelően táplálni. Nem igazán értem, nálad mire várnak??
2010. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is, nyugi! A 1,5 kiló nem olyan kicsi, ha most megszületne is, már nem valószínű, hogy bármi gond lenne. És lehet az uh is téved a súlyt illetően. (mind a két gyerekemnél több, mint fél kilót tévedett!)

Egy barátnőmnek volt hasonló, nem táplálta megfelelően a lepény a babát. Neki is csak a 35. héten derült ki. Őt benn tartották kórházban, naponta uh és ctg, és rengeteg fehérjét (húst hússal) etettek vele. Amíg fejlődött picit is benn a baba vártak, végül a 37. héten teljesen megállt a fejlődése, császárral világra segítették. 1400 g volt a kislány, kinn nagyon gyorsan behozta a lemaradását.

2010. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom hogy irtatok, sokat segitettetek, a pici babam sokat mozog, az orvos azt mondta, ha nem nagyon erzem mozogni, azonnal mennyek be hozza, nem tudok mast csinalni, csak varni, es megprobalok minel tobbet enni, hat ha segitek a babamnak hizni es novekedni, addig is hetente ultrahang, plusz szivhang nezes, koszike megegyszer hogy irtatok, sok puszi mindenkinek
2010. nov. 12. 22:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok? Megszületett már a kisbabád?
2010. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!