Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30as férfiak! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as férfiak! Titeket mennyire zavar ha a lány jóval fiatalabb?

Figyelt kérdés
Pici híján 10 év van köztünk. Nagyon jókat beszélgetünk, hasonló az érdeklődési körünk is, és szerintem szexuális téren sem lennének problémák. Mégis, Őt zavarhatja a korom? Én 21, Ő 31.
2011. okt. 16. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
biztos hogy nem zavarja a korod! :)
2011. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
én 21 btom 29...nálatok se sokkal több a korkülönbség..sztem nem zavarja
2011. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem rend szerint 25 év felettiek,akár 30 körüliek szólítanak meg,dumálgatunk stb.

Kiváncsi vagyok mindig,hogy vajon nem tudják hogy 19 vagyok,vagy nem érdekli őket? :D

2011. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én 18 voltam a férjem pedig 28 amikor összeházasodtunk és már van 3 szép gyerekünk!Nincs ezzel gond!
2011. okt. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos válaszokat! :)

Utolsó, ez nagyon jól hangzik, gratulálok hozzájuk! :D

Szóval a férfiakat általában nem zavarja ez? Mert ismerik olyat is, akit ez zavar... Ő 32, tavaly ismertem meg, és főleg emiatt nem jött össze vele. Mondjuk miatta nem bánkódtam én sem. De akit nemrég ismertem meg... Nagyon nagyon nagyon sajnálnám ha egy ilyen butaság miatt nem jönne össze:(

2011. okt. 16. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal a tested az csak előny. Ha éretlen a gondolkodásod az hátrány.

Ennél érthetőbben nem tudom leírni.

2013. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fiatal a testem??

Azt hiszem említettem, hogy 21 vagyok (voltam akkor) szóval evidens, hogy nem lehet öreg testem, nem? :)


Mindegy, viccet félretéve, azt hiszem értem mire gondolsz.


Éretlen gondolkodás? :)

Hát, azt hiszem inkább neki volt éretlen gondolkodása akkor, ugyanis nemsokkal ezután kiderült, hogy rajtam kivül mást is "szédít", azaz egyáltalán nem olyan ember, mint amilyennek mutatta magát. Így én inkább mindent megelőzve zöldutat adtam neki hátramenetben. Jobb nem is foglalkozni az ilyenekkel. Hál'isten a fellángolás hirtelen jött, és hamar el is múlt. Egy pillanatra nem bánkódtam miatta.


:)

Egh. Régi szép emlékek :)

2013. ápr. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!