Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Varázsdió krém, vagy Hemorid?...

Varázsdió krém, vagy Hemorid? Melyik hatásosabb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aranyérrel küzdenék meg, minél előbb.:)Naná!

21. km


2010. nov. 15. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a varázsdióra esküszöm! sokfélével próbálkoztam, végül ez segített. Kb. 1 hét alatt teljesen elmúlt minden bajom és később sem jött ki, szülés alatt sem.
2010. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.Az zavar csak a varázsdióval kapcsolatban, hogy a betegtájékoztatón nincs egyértelmű bizonyosság, hogy terhesen használható-e?Konkrétan azt írja, hogy nem végeztek ilyen irányú vizsgálatokat.

Vagy ezzel ne foglalkozzak?

2010. nov. 15. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden gyógyszeren ezt olvashatod :) Épp amiatt írják, mert ugyan ki az az ostoba, aki kismamákon kezd el kísérletezni... Nekem különben az orvosom és a védőnő is ezt ajánlotta. Nincs benne semmi olyan, ami árthatna, növényi hatóanyagai vannak. Különben kapható homeós változatban is, azaz bogyóként, keress rá a neten: varázsdió homeopátia, de itt az oldalon is volt már hasonló kérdés. Ha gondolod, megkeresem!
2010. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy.Itt olvastam róla, megvettem, de a papírt látva elbizonytalanodtam.Akkor kipróbálom.Utálatos egy dolog ez az aranyér,szabadulnék tőle mihamarabb.Még egyszer köszi.
2010. nov. 15. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, ezt még nem olvastam.Nagyon köszönöm.Megyek is alkalmazni.Hálás vagyok:))
2010. nov. 15. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Remélem, neked is segít!!!!!
2010. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!