Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen ételt...

Terhesség alatt milyen ételt fogyasszunk a legtöbbet vagy éppen kerüljük el?

Figyelt kérdés
Tudom a füszert és a zsírósat kerülni kell. Igaz?
2008. jan. 12. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Meg a sok édességet is kerüld. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, zsírszegény húsokat, tojást, tejterméket. Diót, mogyorót, meg végülis bármit amit megkívánsz. Semmiképp ne koplalj, ez nem a fogyókúra ideje. Nem baj ha felszedsz pár kilót, szülés után lemegy. De azért ne egyél napi 1-2 tábla csokit, mert at már nehéz lesz lediétáznod. Azt hiszem ezt hívják úgy, hogy könnyű vegyes táplálkozás.
2008. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hús(tatár bifstek). Nyers tojás,és minden olyan ami nincs jól átsütve kerülendő.
2008. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Igazat írt az előttem szóló, és nagyon fontos a sok folyadék, meg a rostokban gazdag étkezés. És nekem egy kérdésemre épp azt írta vki, hogy neki a szülésznője azt mondta, hogy napi 0,5-1 kilo zöldség gyümölcs. Jól is esik, bár nekem néha sok ez a mennyiség, de legalább elcsapom a nagy étvágyamat!!!

Ajánlom minden kismamának a PALEMO-t. Tegnap ettem elsőnek és még sosem láttam. Nagyon finom gyümölcs, hasonló a narancshoz a felépítése, és az íze még a grapefruithoz és a citromhoz hasonló. Édes, és a legjobb hogy ha nem szereted a grapefrut kesernyés ízét akkor ennek le lehet könnyen fejteni a hártyáját, nem úgy mint a narancsnak. Ha találtok valahol vegyetek megéri. én a LIDLben találtam. 270ft volt egy darab de akkora mint egy nagyobb sárgadinnye :))

Nah befejezem mert szájmenésemvan :))))

2008. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszem az utolsó hozzászóló a Pomelo-ra gondolt, ami valóban nagyon finom gyümölcs, én is nagy előszeretettel fogyasztom. Annak ellenére, hogy egy nagy citrusféle képes vagyok akár egyedül is megenni egyet. Az már egy jó adag a napi gyümölcsadagot nézve :-)
2008. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!