Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen már látványosan...

7 hetesen már látványosan nőtt a melletek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
ÁÁÁ dehogy az enyém csak 12 évesen kezdett látszódni.
2010. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor észrevehetöen nagyobb (2 mérettel) lett, amikor még ki sem maradt a vérzésem - ez volt az egyik elsö tünet, amikor terhes lettem.
2010. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már hatalmas mellekkel születtem, 7 hetesen már D kosárméretnél tartottam!
2010. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hehe!Én értem a kérdést!:)))Hasonlóan jártam, mint a második válaszoló.Az első terhességemnél nem változott a mellem mérete lényegesen.
2010. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség, és igen: már akkor is látványosan megnőttek.
2010. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Csak iszonyúan fáj. Most vagyok a 16. hétben, és most már kezd kiesni az eddigi melltartókból.
2010. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok és épp tegnap jegyezte meg az anyukám, hogy nőttek a cicijeim. Én is érzem, és fáj is, mert nem tudok már hason sem feküdni. Piszkosul szenvedek emiatt!! De megéri!! :)
2010. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem nőtt szerencsére. Most 29 hetesen kezdem látni, hogy picit azért nagyobb lett.
2010. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 számmal lett nagyobb már a 6. 7. hétre!

Minden ismerősöm megjegyezte,hogy de ki vagyok "cicisedve"! :)

2010. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jajj miért pontoztátok le az elsőt...végre nevettem egy jót és szerintem ő sem értette félre, csak próbált vicces lenni :D mondjuk nekem bejött!


A kérdésre pedig: igen nekem eleve nincs kis mellem, de a 16. hétre két! számot nőtt, sajna meg is látszik rajta, hogy ez gyors volt, viszont azóta megállt, hála az égnek mert nem látnék ki mögüle :)..szerintem ez is mint sok minden (terhességi csíkok, meg ilyenek) genetika. 38 hkm

2010. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!