Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten javasolt...

Hányadik héten javasolt orvoshoz menni pozitív teszt esetén?

Figyelt kérdés
Ti mikor mentetek el először? Én szombatra nem vártam, azóta már második pozitív tesztem van két különböző teszttel. Ha jól számolom 4 hetes 2 napos vagyok. Mikor menjek el orvoshoz?
2010. nov. 17. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs semmi panasz bőven elég a 6-7. héten vagy még később. 6. hétnél előbb nagyon nem érdemes, mert szívhangot a 6. héten hallasz.
2010. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva, ha addig semmi problémád nincs
2010. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legkorábban 5. hét végén, 6. elején, ha szeretnél szívhangot is hallani. előtte esélytelen, hogy hallják, de nem hülyeség 5. hét elején se menni, hogy kizárhassák a méhen kívülit. viszont most még ne menj, mert lehet, hogy semmit se látnának.
2010. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az 5. héten voltam, akkor még csak petezsák volt, most a 8. héten már szívhang is és látszódott, hogy melyik a feje és a feneke! Na meg a végtag-kezdemények! :)

Lényegében az 5. héten azért jó elmenni, mert megnézi a doki, hogy jó helyen tapadt-e meg a babó.

2010. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7.hét addigra tuti van szívhang is.
2010. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 napos kimaradásnál csináltam tesztet és 7h+2n-on mentem orvoshoz.
2010. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az 5. hét elején voltam, igaz csak hasi ultrahang volt és megbeszéltük, hogy 8 hetesen jövök majd és milyen vizsgálatok lesznek.
2010. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én múlt hét szerdán voltam dokinál akkor voltam 5+1 és petezsákot látott és,hogy jó helyen tapadt meg!Én azért mentem el mert sajnos volt egy méhen kívülim és ezért így ezen a téren megnyugodtam,hogy most jó helyen van a drágám!Jövő hét szerdán megyek újra dokihoz!Szóval szerintem sem butaság az 5. héten elmenni,hogy megnézze jó helyen tapadt e meg!

Boldog babavárást kívánok!:-)

2010. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan izgatott voltam, hogy 4+4 hetesen mentem először! 3,3 mm-es petezsákocskát látott, ami még lapos volt. Egy hét múlva kellett visszamenni, akkor 7 mm-es petezsák benne szikhólyag. Újabb két hét múlva mentem 7+4 hetesen 11,5 mm-es élő embrió, jó szívhanggal...:D Holnapután, 9+4 hetesen megyek legközelebb, már nagyon izgulok!


Gratulálok neked, és szerintem menj el nyugodtan, ha nem tudsz várni!

2010. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jövő héten már betöltött 6 hetes leszek, alig bírom kivárni. :)

2010. nov. 25. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!