Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesen megyek citológiára...

Ha terhesen megyek citológiára árthat a babának?

Figyelt kérdés

A teszt még nem mutatott ki semmit, de 2 hónapja próbálkozunk, így bármi lehet.

Pár napos, 1 hetes terhességnél nem lehet baj, ha a nőgyógyász "megpiszkál"?

Persze szólni fogok, hogy mi a helyzet, de kíváncsi vagyok.


2010. nov. 17. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kiderül hogy terhes vagy igy is ugy is vesznek ha nem volt egy éven belül. És nem kell aggodj ETTŐL nem megy el a baba. Nekem mindkétszer vettek 6-8 hetesen és semmi bajom nem lett.
2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs egy éven belüli, akkor mindenképp vesznek, ha már terhes vagy is.
2010. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhességem alatt kétszer is csináltak rákszűrést. Az elsőt akkor, amikor 7 hetesen voltam az első terhességi vizsgálaton. Ettől nem lesz baja a babádnak. MInden jót és nagyon boldog babavárást! Üdv, 11 hónapos kisfiú anyukája
2010. nov. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még csak pár hetes lehettem, amikor mentem rákszűrésre, és nem is tudtam, hogy terhes vagyok...nem lett semmi bajunk!
2010. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!