Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 36 hétre szült babát...

Aki 36 hétre szült babát kellett hordani különleges kezelésre ha egyébként egészségesen született?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire hogy többszöri orvosi kontroll, szemészet, hallásvizsgálat stb
2009. jan. 12. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi 36 hétre születtünk teljesen egészségesen,és nem kellett vinnünk semmilyen plusz kezelésre,szerencsére.
2009. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is van, aki 36.hétre szült, és még inkubátorba sem rakták a babáikat, nem nyilvánították őket koraszülöttnek! Mind nagyon szép egészséges baba!
2009. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 37 hetedik héten szültem, épp hogy. Nekünk se kellett menni sehova se utána, sőt nem kerültünk a korára és inkubátorba se volt, mégcsak be se sárgult. A súlya is megvolt, 3210 gramm.
2009. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 35 hétre szültem ikreket. Nem kell járnunk semmilyen plussz kezelésre. Először mindkettőjük inkubátorba volt. Az egyiküket egy nap után, a másikat a harmadik nap után vették ki belőle. Egy hét után mehettünk haza.
2009. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!