Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikorra várható...

Szerintetek mikorra várható eredmény?

Figyelt kérdés
16 hetes vérvételi eredményeket hova küldik ?vagy azt mi kapjuk meg esetleg védönöhöz megy ?és mennyi idö alatt van kész ?köszönöm elöre is a válaszokat ?
2010. nov. 18. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az Afp-re gondolsz, akkor az nekem majdnem 3 hét volt, mire megjött az eredmény és a védőnőhöz ment!Ott kaptam meg, mikor mentem tanácsadásra.

20h km

2010. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én bp.17.ker. sztk-ban voltam, és ha ottani dokihoz tartoztam volna, akkor felvitték volna a nőgyógyászatra, de mivel máshonnan küldött a doki, ezért az osztályra mentem az eredményért. Egy hét múlva lett kész.
2010. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az AFP másnapra megvolt a sima laborral együtt, a hepatitisest meg majd a kórházban kell felvennem.(azért még nem mentem be,de szerintem már megérkezett a terhesgondozóba)De sok helyen úgy van,hogy a 18 hetes uh előtt tudod elkérni,ha jól tudom.
2010. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18:59 vagyok, az ,,osztályra mentem", az a labor akart lenni. Csak késő van már gondolkozni. :) bocsi
2010. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt másnapra. A Hepatitis szűrésre kell sokat várni, és nálunk azt a védőnő kapja meg.
2010. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk 2 hét volt, sztk-ba járok, az orvosom kapta
2010. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyorsan megvoltak az eredmények,hétfői nap volt,hogy levették a vért,szerdán már telefonált a védőnő,hogy megvan az AFP eredmény(mert hozzá küldték ki)

A Hepatitis szűrés erdményére viszont legalább 2 hetet kellett várni.

2010. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!