Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes vagyok minden héten...

10hetes vagyok minden héten másmilyen érzés fog el most pl. néha be be szúr az alhasam meg a petefészkemnél. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Most voltam teljes vér és vizeleten de a doki nem látott semmi rosszat sem.Eléggé hipohonder tipus vagyok,nah meg persze az első babóm és nagyon szeretném ha megmaradna.

Nem volt betervezve most mégis ő lett a legfontosabb az életemben.Én vagyok csak ilyen aggódó anyuka?


2009. jan. 12. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Felesleges aggódnod, ezek a fájdalmak, szúrkálások természetesek. Nő a méhed és az azokat tartó izomszalagok. Addig mig nem görcsölgetsz nincs baj.

Minden rendben lesz!

Üdv:31 hetes

2009. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!