Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hova menjek 12...

Debrecenben hova menjek 12 hetes genetikai ultrahangra?

Figyelt kérdés

Leginkább magánrendelők érdekelnek, és ha lehet szonográfust vagy dokit is ajánljatok!

Nagyváradi vagyok, de itt nem igazán nézik a tarkóredőt meg az esetleges rendellenességeket. Segítsetek, kérlek, ha tudtok!


2010. nov. 19. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Genetikai uh-ot a Debreceni klinikán csinálnak én ott voltam.Telefonon kérj időpontot, és érdeklődd meg, hogy fogadnak-e!

4030 Debrecen, Nagyerdei 98

Telefonszám: +36 ( 52 ) 417-144


Itt egy link arról, mikor van rendelés

[link]

2010. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nap rendelő(magán),Batthyány utca 14.Nagyon ajánlom,nekem mind a két gyereknél ott csinálták!Major Tamás az orvosom,tel:20/924-5379.Kérj egy időpontot!Nagyon jó szakemberek,a doki és az uh-os asszisztensek is!
2010. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:www.naprendelo.hu és 5000ft egy terhesgondozási alkalom és ez is annak számít!
2010. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Főleg, hogy orvos nevet is irtál!

A 12. héten 4D csináltak?

2010. nov. 20. 05:59
 5/7 A kérdező kommentje:

A telefonszám, amit irtál, kedves utolsó, a rendelő telefonszáma?

Mennyivel előtte kell időpontot kérnem?

2010. nov. 20. 06:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs de csak most néztem vissza,utolsó vagyok.Egy héttel elég előtte felhívni de ha már nincs egy heted és elmondod neki,akkor is be tud tenni szerintem.Egyébként a telefon a doki mobilja.

Nekünk eredetileg nem 4d-t csináltak de kértünk az uh-ról felvételt(mert plusz 5000ft-ért lehet azt is csak az elején szólni kell) és a végén mikor minden fontosat megnézett akkor egy kis időre 4d-re is átkapcsolt és úgy is ránéztünk.

Egyébként van külön lehetőség 4d uh-ra is elmenni a rendelőbe de azt egy másik telefonon egy nőtől kell kérni és akkor az legalább fél órás és kapsz róla felvételt meg fényképeket cd-n és egy kinyomtatott képet is.Ez 10.000ft szokott lenni.

Ennek a nőnek a telefonja:70/933-1860(bejelentkezés 15-20 óra között)Molnárné Őri Angéla(Uh-szakasszisztens)és állítólag ő az egyik legjobb az országban.Remélem még nem volt későn a válaszom!

2010. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem volt késő még.

Akkor hívhatom nyugodtan a dokit? Ő is ad időpontot?

Engem elsősorban a kicsi egészsége érdekel, nem annyira a képek vagy a felvétel.

Úgy gondoltam, hogy majd a 18-20. heti ellenőrzésnél, ha úgyis megnézik a babát, nem bánnám, ha maradna emlékbe róla 1-2 4D-s kép.

2010. nov. 23. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!