Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben hova érdemes...

Debrecenben hova érdemes menni 4D-s ultrahangra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 8. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nagyerdei Nőgyógyászati Centrum

[link]

Ezkről tudok, remélhetőleg tudtam segíteni.

2008. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lézer Magánrendelő - Mester u. 3-5. Mi ott voltunk és fantasztikus 4ds- felvételek készültek!
2008. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link] a Liget lakóparkban, Dr. Ditrói Péter magánrendelője.

Én nem is vagyok debreceni és lett volna közelebb is hozzánk 4D, mégis odamentünk. Írtam emailt és egy nagyon szimpatikus levelet kaptam vissza a doktor úrtól. Ők egy orvos házaspár, a doki felesége (ő a szonográfus) csinál egy sima 2D-s ultrahangot, ott alaposan átvizsgál mindent és aztán a doki csinálja a 3D-4D ultrahangot, folyamatosan keresve a jó helyezkedését a babának, hogy jó képeket tudjon kimenteni, amiből majd a végén lehet választani. Az egész vizsgálat (2D-vel együtt) a magyarázó szöveggel együtt kerül fel a dvd-re (25 perc), vagy amire akarod és egy kinyomtatott képet kapsz. Ez van benne a 10.000Ft.-ba. Nekünk nagyon szimpatikusak és végtelenül kedvesek voltak mindketten!

Én őket ajánlom!

Telefonon lehet időpontot egyeztetni az otthoni magánrendelőjükbe.

Ja és ha még nem tudjátok a baba nemét, a doktornő azt mondta, hogy ő még ebben soha nem tévedett.

Mi 25.hetesen voltunk, akkor tájt nagyon ideális, mert már szép formás a baba és jó felvétel készül róla, ha ő is akarja. A miénk nagyon szégyenlős volt és csak a vége felé mutatta meg az arcoskáját, de így sem bántuk meg.

Jó választást!

38 hetes kismama

2008. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam 4D-s ultrahang vizsgálaton a Nagyerdei Nőgyógyászati és 4D Centrumban (Debrecen, Weszprémy u.22.).

A Klinikán is dolgozó Tajtiné Török Klára rendel itt (Dr.Sápy Tamás irányításával). Ök csinálják a legrégebben a 4D-t a városban és a legmodernebb gépük is nekik van.

MINDENKINEK CSAK AJÁNLHATOM!

Bejelentkezés: 30-403-1763

2009. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyerdei 4D Ultrahang Centrum, Debrecen

Weszprémy u.22.

www.nnc.hu

2009. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Valaki megmondaná nekem, hogy a Nagyerdei rendelőben mennyiért csinálják a 4D-s ultrahangot?

Köszi!!

2009. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!