Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova érdemes (holnap) mennünk...

Hova érdemes (holnap) mennünk (Budapest), ha be szeretnénk vásárolni a születendő babánknak és minél több dolgot jó áron egy helyen meg szeretnénk kapni?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag semmije nincs még néhány rugdalózón és egy pár bodyn kívül. A 30. héten vagyok, így illene már beszerezni a dolgokat. Tehát kellenének takarók, kesztyű, sapka, baldachin, zenélő-forgó, kiskád, matrac, mosható pelenka, s a többi apróság... Nem kell mindent feltétlenül egy helyen, s nem kell mindent holnap persze, de jó volna, ha jó áron lennének a dolgok, tehát a Brendon némileg kiesik emiatt. Javasoltak Tescot is, de azt is melyiket? Még ötletek?

Köszönöm előre is!


2010. nov. 19. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom a Mária bababoltot, a Visegrádi utcában van, ha rákeresel azonnal kidobja a google.

Itt a mellszívótól a kis kesztyűig mindent megtaláltok.

Ha nem egyszerre akartok megvenni mindent, tudom javasolni a Bergon-t is (ez az Ázsia centernél van, a Pólushoz közel), itt inkább babakocsit, hordozót tudtok nézni, venni.

A tesco sok mindenben jó, de nem tudtok mindent megvenni, ráadásul most elég drágák a ruhák ott.

2010. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babatakarót - szépet és olcsót - tudsz venni az Ikeában. Én a Kenguru bababoltokat szeretem a legjobban, a saját holmijaik nem túl drágák, van pontgyüjtő kártyájuk is. Sajna már csak kevés boltjuk van. Vasárnap nyitva van a Scamp is Angyalföldön, én nagyon szeretem a bodyjaikat. Az általam ismert Tescok közül a Pesti úton találtam a legnagyobb választékban babaholmit, a Bécsi útit nem ajánlom.
2010. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik unokámnak volt baldachinja, nem volt rá szükség. Zenélő forgót most a Brendonban tudsz akciósan venni, de a Minimanóban is jók vannak.
2010. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mivel egy szobánk van, baldachinra mindenképp szükségünk lesz, ha mi még ébren vagyunk, a babuci meg aluszik. Babakocsit azt kaptunk kölcsön, a bölcsőt pedig a férjem készítgeti, szóval ezek szerencsére vannak/lesznek.

Várok még ötleteket és köszönöm az eddigieket!

2010. nov. 19. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a Mária bababoltot szeretem nagyon. Szerintem itt nagy a választék és jó áron is vannak, nem drágák.

De jó a Baby Outlet is a Soroksári úton vagy a Bippa Kft.

Neten rá tudsz keresni mindegyikre.

2010. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Mária és a Bippa jött be (: Nagyon sok minden van és nem azon a horror áron! Mi itt mindent olcsóbban szereztünk be, mintha máshol vásároltunk volna.
2010. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi mindent a babaholmiolcson.hu-ról szereztünk be. Azt hiszem ez az üzlet neve is. Kiválasztottuk, mit akarunk, és a testvéremék, akik Pesten laknak, megvették. Kiságy nem kellett, de pelenkázó komódot akartam, és így is mindennel együtt belefértünk 100 ezer forintba.
2010. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a Bippa kft-re szavazok! Ez egy diszkont áruház, jó minőséggel, jó áron, kedves eladókkal!!!
2010. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Bippáékra szavazok (= www.babaholmiolcson.hu) Mi mindent náluk vásároltunk, aranyosak,kedvesek, ajándékot is kaptunk :)))
2010. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!