Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a derékfájás...

Mit lehet tenni a derékfájás ellen? 31 hetes km

Figyelt kérdés

nagyon fáj a keresztcsontom,és a nyakamnál is a gerincem,mit lehet tenni ellene?a keresztcsontnál akkor is fáj,ha oldalt fekszem,háton érdekes módon nem,de úgy meg nem fekhetek...

kalciumot nem szedek,kellene?


2010. nov. 22. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nagyon jó volt az Anita hastartó, az összes terhet levette a derekamról, nem fájt semmim ha rajtam volt, csak ajánlani tudom.

2010. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

van anita hastartóm,de amióta átfordult a baba nem hordom...nem esik jól viselni...

bár előtte nagyon sokat segített

köszi azért!

2010. nov. 22. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Próbáld meg a gumis részt teljesen letolni a hasad alá, a végén már nekem is csak úgy volt kényelmes.
2010. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy ha ilyen izületi és egyéb problémám van, akkor a kalcium segíthet. Kalcium Sandoz pezsgőtablettát szedek, alapból napi egyet, de ha fájdogál valamim (derekam, csípőm szokott), akkor napi kettőt iszok.

2010. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is végig nagyon fájt a derekam terhesség alatt. Csatlakozom az előttem szólóhoz Kalcium és Magnézium pezsgőtablettát igyál. Valamint én alvásnál betettem egy párnát a derekam alá (nekem segített).
2010. nov. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi,29 hétig én is ittam,csak közbe jött a reflux,azóta minden savasat elhagytam,lehet nem kellett volna,magne b6ot szedek,kalcium van tabletta formában?

így nagyon rossz,lassan minden izületem sajog...

2010. nov. 22. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
A Béresnek van 500 mg-os kalcium tablettája, ez ugyanannyi kalciumot tartalmaz, mint egy pezsgőtebletta.
2010. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fájt a keresztcsontom, és a derekam, ezért a 20. héten elmentem kismama masszázsra ami nagyon jól esett, és sokkal jobb lett a derekam is, azóta hetente 1x megyek masszíroztatni, és így nem fáj a hátam sem és a derekam sem.

37 hetes km.

2010. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kaschmir gold vesemelegítő velem csodát tett. Szinte menni sem bírtam. 32 hetes
2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!