Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az AFP-s laboratóri...

Mit jelent az AFP-s laboratóriumi leleten az I/26 megjegyzés?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Előre bocsátom, fogalmam sincs, csak találgatok. Előszörszülő, 26 éves.
2009. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)

hát valóban első gyermekem de 25 vagyok

csak mert alacsony lett az afp-m és már kombinálok össze-vissza. keresek kutakodok mi lehet ez a megjegyzés

2009. jan. 13. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor beletrafáltam tök tudatlanul ( mert ha betöltötted a 25-öt, akkor a 26-ik életévedben vagy terhes)


Amúgy meg szerintem ne izgulj, nem tudom, mennyire alacsony az értéked, de az AFP eredményét befolyásolja az is, ha pl. túl korán mész a vizsgálatra, mert mondjuk nem voltál még 16 hetes ( bár számítottan igen, de esetleg néhány nappal később fogant a baba.)

2009. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15+3 naposan voltam az ünnepek miatt.

a komb teszt eredményem jó lett, ez a hülye afp most megzavart teljesen.

a kötelező UH is jó lett, de saját magam és a fülembe "beékelődött" bogár elűzése miatt külön UH-t csináltatok és akkor talán megnyugszom

2009. jan. 13. 20:33
 5/6 A kérdező kommentje:

ja egyébként 0,78 lett az alsó kóros tartomány

0,60-0,80-ig tart

2009. jan. 13. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Ohhh, hát akkor semmi gond. 15 + 3 naposan még nem jut át nagy mennyiségű AFP az anyai véráramba, ezért jött ki az alacsony érték. Lehet, hogy ha pont mondjuk betöltött 17 hetesen mész, akkor nem lett volna semmi "rendellenes" Mint ahogy ez az eredmény 16 + akárhány naposan sem az, nemhogy 4-5 nappal a betöltött 16 hét előtt. Az orvosod, meg a védőnőd nem mondta, hogy inkább később menj, vagy számíts rá, hogy alacsony lesz az értéked? Jól rád hozták a frászt. Amúgy kombi tesztet nem csináltattál 12 hetesen? Ha az jó volt teljesen, szerintem semmi okod az aggodalomra.
2009. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!