Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 180 grammos diéta elvégzés...

Egy 180 grammos diéta elvégzése után (1 hét) milyen adatok számítanak jó eredménynek? Utána vehetem "lazábbra" egy kicsit a diétát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 7 alatti értékek a jók. Nem olyan nehéz betartani, én csak a terhességem utolsó 2 hetében "lazítottam", amikor a túrós tészta után is csak 4.2 volt a cukrom. Kitartás! Kell a diéta, jobb a picinek és te sem hízol annyit.
2009. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhességi cukorbetegség miatt kell diétáznod, auzt végig ugyanúgy be kell tartani.

Nekem a 200 grammos diétát kell csinálni a terhesség végéig, 3 hetente vizsgálat.

Amikor elkezdtem rá 2 hétre volt a 3 pontos vérvételes , meg a 24 órás vizeletgyűjtéses vizsgálat.

Szerencsére nem volt maga sem az éhgyomri sem az 21 órásak, a vizeletben sem volt semm aceton, sem cukor.

Szoktam itthon is mérni 1x 1 nap valamelyik étkezés után.

Jövő héten megyek megint kontrollra.

32 hetes

2009. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm a gyors válaszokat!


Holnap esedékes a mérésem, otthon végzem majd a mérést. Természetesen én sem gondoltam visszatérni a régi kerékvágásba, de reméltem, hogy nem kell annyira ezeket a fránya grammokat mérni. Attól nem lehet eltekinteni???? Mert maga a diéta nem szörnyű, csak ez a számolgatás...

2009. jan. 14. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én pont ma voltam a dokinál, megnézte mit ettem az elmúlt 1 hétben:-) (Pont 1 hete kezdtem a diétát...)Nem mértem semmit, csak felírtam mikor mit ettem. Azt mondta, hogy legalább a kenyeret, tésztát, krumplit, rizst méregessem és késobb majd már ránézésre is fog menni.

2009. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra a számolgatás a legmacerásebb, meg az hogy este 9-kor is enni kell.

Állandóan azt nézni az üzletben, hogy van-e benne konkrétan cukor. (olyanban is van amiben nem gondoltam eddig, hogy van)

Én rizst, tésztát inkább nem is eszek köretnek, mert annyira keveset lehet, hogy az már szinte kínzás.

Marad a krummpli.

Meg ez az "ennem kell, de nem vagyok éhes, vagy éhes vagyok, de akkor épen nem ehetek" nagyon rossz.

második voltam

2009. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi...


Ez is valami megoldás! :)

2009. jan. 14. 10:37
 7/7 A kérdező kommentje:

A "másodiknak" :


Hát igen, 9-kor már alszom, főleg mióta várjuk manókát, próbálok fél órákkal játszani (azt mondta a dietetikus, hogy az még nem gáz), meg az őszintét megvallva, nem zabálnám én a csokit, de egy héten egyszer valami annyira jól esne, kaja után: egy szelet süti, vagy egy csoki, vagy valami... Az már marhára kínoz...

És ja: akkor kell enni mikor nem szeretnék, és akkor nem lehet, mikor már pinduri is szétrugdos, olyan éhes vagyok.. :)


Eszméletlen!

2009. jan. 14. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!