Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a hányinger...

Lehet, hogy a hányinger igazán csak a 8-9 héten jelentkezik? Már azt hittem megúsztam.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden előfordulhat. Van aki megússza (én is ilyen szerencsés voltam), van aki végig rosszul van (anyukám is ezek közé tartozott) és van olyan, hogy az utolsó hetekben jön csak elő, mert a baba nyomja a gyomrot. És van olyan is, hogy a kismama a szülőágyon is hány. Szóval ez nagyon változó.
2010. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet:( Nálam a 8. héten kezdődött, és a 20. hétig ki is tartott. De attól, hogy van egy kis hányingered, még megúszhatod! Boldog babavárást!
2010. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33. hetesen (most)jött vissza....
2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is igy voltam,azt hittem meguszom es a 10-12hetig majd meghaltam.Ahogy betoltottem a 3.honapot el is mult.Elso baba,most34+3h km.Kellemes babavarast:)
2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze! én is azt hittem... 8 héten durvult be, előtte tök jól voltam.
2010. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!