Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányinger mikor jelentkezik...

A hányinger mikor jelentkezik először? Kb. hányadik héten?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a 4-6 héten kezdődik és kitart a 16 hétig.
2008. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző válaszoló is írta, szerencsésebbeknek a 12. hét körül csökken, de nekem is eltartott mindig a 17-18. hétig.
2008. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 8-9 héten jelentkezett, és 14. hétig tartott. De vannak szerencsések, akiknek egyáltalán nincs hányingerük.
2008. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nem törvényszerű, hogy hányingernek kell jelentkeznie a terhesség alatt, de ha van a 12-13 hét körül múlnia kell. Én mikor megtudtam, hogy terhes vagyok (4-5 hét) már azon a héten nagyon rosszul voltam és egészen a 13. hétig "kínzott". Olyat is olvastam, hogy az idegesség, a stressz erősen befolyásolja, nálam is valószínű, hogy rájátszott.
2008. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!