Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen vérzés, a kórházban...

9 hetesen vérzés, a kórházban az UH-on 23mm-es üres petezsák, ami 8 mm-re levált már a méhfalról. Ebből kaparás lesz vagy missed ab? Egyáltalán van különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Szerencsére tudatlan vagyok-e kérdésben, még nem jártam ilyen cipőben. Segítsetek kérlek!
2010. nov. 23. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
missed ab azt jelenti, hogy a terhesség elhalt, és nem tud magától távozni, tehát műtéttel fejezik be a vetélést, csúnya szóval kaparnak.
2010. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor most már csak egy kis szurkolást kérnék, mert nagyon félek.

2010. nov. 23. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnálom. Ne félj, túl lehet élni. Nálam a kutyaharapást szőrével-módszer vált be, hamar bevállaltuk újra:)
2010. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt, szorítok neked, hogy minél előbb légy túl rajta, remélem utána már könnyebb lesz. :(
2010. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szurokolok!Én holnapután megyek, hogy mi lesz velem.Nekem már volt miss. ab-om. 2,5 éve.
2010. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen természetes, hogy félsz, én is féltem. (1 éve és 2 hónapja volt a műtét, első terhességem volt) De amikor már ott van az ember, akkor csak sodródik az eseményekkel, nincs ideje félni. Kívánom, hogy hamar sikerüljön elfogadni, hogy ez a baba most így döntött, és elengedni őt! És ha Te is úgy akarod, azt is, hogy minél előbb sikerüljön teherbe esned! 30 hkm a másodikkal, az elsőt el nem felejtve, de elengedve
2010. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!