Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok a MOLA terhességről...

Mit tudtok a MOLA terhességről? Saját tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült hogy MOLA terhességem van.Jövőhéten műtenek.Érdekelne mi várható utána.
2010. nov. 24. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom nincs de a legjobb barátnőmnek is Molája volt. Műteni nem kelett végül de 3 hónap mulva megint terhes lett és egészséges lánya született, sőt azóta még egy. Igazából azt jelenti hogy elindult a terhesség folyamata de egy bizonyos állapotnál tovább nem tudott tovább fejlődni. Azt mondták neki hogy nem kell félni a köv. terhességtől.

Minden jót Neked!

2010. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor terhes voltam, a debreceni Kenézy kórházban Szikszai főorvos úr írta a papíromra, hogy Mola terhesség gyanúja és beutalt a Klinikára genetikai uh-ra. Ott még egyszer megultrahangoztak és közölték, hogy a Kenézyt a legnagyobb ívben kerüljem el, mert egy teljesen egészséges terhességem van, gyönyörű, jól fejlett kisbabával!!! Mondhatom durván kiborultunk a párommal, mert az első babánkat elvesztettük. A klinikán annyit mondtak még, hogy Mola terhességnél nincs élő magzat, nekem meg ott rugkapált a kisbabám a legnagyobb rendben! Úgyhogy én azt ajánlom, hogy inkább nézesd meg magad másik helyen is (már ha nem volt számodra is egyértelmű a dolog)! Én akkor nagyon sok rosszat olvastam a Mola terhességről, amivel nem akarlak rémísztgetni. Nekem már megszületett a gyermekem, aki teljesen egészséges!!! Felmerült bennünk, hogy szívesen elmennénk ehhez a "kedves" főorvos úrhoz bemutatni a kis diagnózisa eredményét... Szerencse, hogy a Kenézyben nincs genetiaki UH, mert akkor az egészséges kisbabám vették volna el!


Remélem, hogy csak elnéztek valamit nálad is, ha mégsem, akkor kívánok neked egy mielőbbi egészséges kisbabát!!!

2010. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Sajnalom ami veletek tortenik...nem kell felni egy kovetkezo terhessegtol de be kell tartani az 1 evet a 2 terhesseg kozt hogy ezzel minimalizald a kockazatot

2010. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok! Igaz a barátnőmnek is mondta a doki hogy várjanak egy évet pipa is volt a doki hogy 3 hónap mulva ment vissza hozzá hogy terhes de iy is minden rendben volt. Ezzel persze nem akarlak ösztönözni semmire.

Sajnálom és mielőbbi egészséges terhességet kívánok!

2010. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!!!!!
2010. nov. 24. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2008-ban volt mola terhességem, müteni kelett. Egy hónap alatt 3-szor csinálták, zalaegerszegen. Majd Pécsen kezeltek, kemot kaptam. De a jó hir hogy pont letelt az egy év és terhes lettem, és most van egy gyönyörü kisfiam.
2010. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!