Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szinű karácsonyi fát...

Milyen szinű karácsonyi fát csináltok kismamik? Mikor állítjátok föl? 8+5km

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
23-án este terv szerint a fa zöld rajta arany és piros színű díszek.
2010. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
24-én délelőtt állítjuk fel a fát. Óarany, bronz díszekkel díszítjük.
2010. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

24-én lesz karácsonyfaállítás délután. Még nem tudom, hogyan lesz megoldva, vagy addig a párom viszi el a kisfiamat csavarogni, vagy nagymamázik addig egy kicsit. Szerencsére nem laknak messze, csak két utcányira.

Még csak két éves a pöttöm, így neki még maga a szép fa is meglepetés lesz, nemhogy az ajándékok.

2010. nov. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nálunk sose volt egyszínű díszítés, mindig tiritarka volt.

(előző voltam)

2010. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

24-én délelőtt szoktuk, piros- és szalmadíszek lesznek rajta. Benne lesz a járókában biztonsági okokból.

Egyik lányom 2 éves lesz karácsonykor, másik másfél hónapos.

2010. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk királykék és ezüst díszek lesznek a fán.és terveim szerint 23.án este díszítjül.Kisfiamnak ez lesz az első karácsonya.:)
2010. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is indeféle dízek szoktak lógni, van ami még a gyerekkoromból van.

Szaloncukor, csokifüggelék, ezürt szálak.

Ehhez én ragszkodom:nem egyszínű, hanem színes izzók!


Éló fánk szokott lenni, most a tavalyit fogjuk megint behozni a kertből.


Mindig 24-én délelőtt szoktuk felállítani.


2 gyerekes mami:-))))))

2010. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24-én és szigorúan színes díszekkel! :) A fa alatt a mi legnagyobb ajándékunk egy két éves és egy most két hetes kisfiaink lesznek.A nagyobbnak már érdemes lesz oda-varázsolni a csodát! :) Várjuk nagyon! :)
2010. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
pár héttel karácsony előtt :), szeretek túl lenni rajta, hogy ez se maradjon 24-re és ne hulla fáradtan teljen a szent este. persze egy év múlva ilyenkor, mikor már velünk lesz a Pici, szigorúan 24-én állítunk majd mi is. piros és arany színekben fog pompázni.
2010. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

24-én állítjuk fel. Piros és arany díszek lesznek rajta, plusz veszek még pár figurás díszt is. Az égősor sima sárga, viszont állítható, hogy villogjon, lassan felizzon és kialudjon vagy folyamatosan világítson. Kisfiam 2 éves lesz, már beszél, nagyon értelmes, szerintem ez lesz az első igazi karácsonya.

4+1 km.

2010. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!