Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Fogtok idén szilvesz...

Kismamák! Fogtok idén szilveszterezni? Úgy értem el mentek valahova? Ha igen, hány hetesek lesztek?

Figyelt kérdés

Mi első babánkat várjuk, ráadásul szilveszterre, így mi idén kihagyjuk a bulizást. Bár ha nagyon nem akar jönni a kisfiam, lehet még utoljára kitörök a hámból, hátha beindul tőle a szülés.

34hkm


2010. nov. 24. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok de nem merem bevállalni a szilvesztert.Első baba és elég sok gondom volt eddig.

Gratulálok a kisfiadhoz,én is azt várok:)

2010. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is első babánkat várjuk és én szilveszterkor 35 hetes kismama leszek,holnap kezdem a 30-at.Mi megbeszéltük,hogy nem megyünk sehova,itthon leszünk.Meg hova is tudna menni nagy hassal egy kismama,szerintem nem lenne az igazi.
2010. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok gratula a kisfiatokhoz mi is azt várunk:).
2010. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzátok képest még az elején leszek 24 hetesen:D Mi barátokkal töltjük a szilvesztert valamelyikünknél. Szóval el is megyünk,meg nem is:D
2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi összeülünk egy baráti házaspárral társasozunk dumálunk,semmi extra.36hetes leszek akkor
2010. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 2009-et 33 hetesen zártam. Itthon voltunk kettesben. Gondoltuk, jó tíz-húsz évig nem lesz ilyen :) (ha a tesót is beleszámítjuk, már előre)


Jól is éreztük magunkat.

2010. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bogyo110 ***** válasza:
Mi 34 hetesek leszünk és otthon tartunk egy mini baráti összejövetelt semilyen bál meg buli nálunk nem jöhet szóba meg ez az utolsó szilveszterünk kettesbe ami persze csepet se baj!
2010. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat, én is gratulálok a babáitokhoz!
2010. nov. 24. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is 36 hetesen "bálnaként" mentem szilveszterezni egy baráti házaspárhoz, még 1 párral együtt. Jó volt, otthonos, házibuli, nyugis, beszélgetős, eszegetős, de még így is megterhelő volt... még egyszer nem vállalnám be.
2010. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is tavaly mentem 36 hetesen szilveszterezni :) hát jól viseltem magam de bmira megterhelő volt...reggel 6.-ra értünk haza....eléggé hisztis hangulatban voltam :) Ez egy házibuli jellegű szilveszter volt (társas, beszélgetés, kártyázás...a fiúk ittak kicsit...)


Idén pedig 15 hetes leszek szilveszterkor de együtt ünnepelünk majd itthon a kislányommal...a nagyikhoz átmegyünk párat trombitálni meg kölyök pezsgőzni de nyugis szilvesztert tervezünk:)

2010. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!