Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett a pocakomban?...

Mi történhetett a pocakomban? Létezik, hogy a baba valamely testrésze beakad valahova?

Figyelt kérdés

Az ágyunkban vacsiztam, közben előrehajoltam, ami nem volt egy kellemes és kényelmes mozdulat. Mintha elfordult volna a baba. Azóta a gyomrom alatt kikeményszik valamelyik testrésze a babának, elvileg a lába, mert délelőtt még fejvégű volt. De cefetül nyom,kellemetlen és kicsit hányingerem is van. Kb. olyan érzés,mint amikor gombóc van a gyomrodban,de jó nagy!

36 hkm


2011. máj. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, mert nincs hova beakadjon :)

szerintem csak már nagy a baba,és ahogy előrehajoltál, ő is mozdult veled :)

2011. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,h gyorsan reagáltál! Totál olyan, mintha a feje lenne a szegycsontom alatt, iszonyat kemény. De nem gondolnám,hogy képes átfordulni így... Ha kicsit kocogtatom,totál összerándul mindene. Eddig ilyet nem csinált, ez most nagy újdonság. És nem kellemes...
2011. máj. 27. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:

"Kicsi ez a ház, kirúgom az oldalát...." Gondolja a babád. Az enyém is ennyi idősen már "szenvedett" bent, ezért a 37. héten elindult kifele :)

Beakadni nem tud.

Nyugi, szerintem csak helyezkedik odabent!

2011. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az a kis feneke - nem a lába és nem a feje.
2011. máj. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, reggelre elmúlt a keményedés,vagyis szépen alrébb ment a kis Drága! :)De érdekes élmény volt,az tuti...:)
2011. máj. 28. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Be tud akadni. Hogy hová, azt nem tudom, de én beakadtam annak idején, még az UH előtti időben. Anyu mindig mondta a dokinak kb. félidőtől, hogy úgy érzi, mintha nem tudnám elhúzni valahonnan a lábam. És így is volt, amikor megszülettem, fel volt csapódva az egyik lábfejem, ami pár hét alatt magától visszaállt normális tartásba.

De a te babád szerintem már nagy az ilyen beakadáshoz. Ha picit mégis beszorult volna valahová, akkor majd szépen elfordul, lehet, éjjel már meg is tette.

2011. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!