Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Coldrexet szedhetek 5 hetes...

Coldrexet szedhetek 5 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, és neocitrant sem.
2010. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Terhesség és szoptatás

Amennyiben terhes vagy szoptat, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét mielőtt bármely gyógyszert szedni kezdene, beleértve a Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz készítményt is.

2010. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, de jelenleg nem tudom előszedni az orvosomat, ezt én is el tudom olvasni.
2010. nov. 24. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a dokim mondta, hogy ezeket nem szabad. Nekem anno azt mondta, ha láz van, 38 fok felett, Algopyrint vehetek be, egyébként citromos tea, méz, c-vitamin... Jobbulást!
2010. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Algopyrint nem szedhetek sajnos.
2010. nov. 24. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Panadolt esetleg? Azt is lehet terhesen.

Coldrexet inkább nem javaslom.

De mire szeretnéd? Lázcsillapításra? Ha nincs lázad, simán kikúrálhatod magad házi praktikákkal.

2010. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lázcsillapításra, igen. Másra nem szednék, sokkal inkább elviselek mindent, minthogy esetleg ártsak a babámnak. A Panadolnak és a Coldrexnek is paracetamol a hatóanyaga, csak a Coldrexben még van kb. 2 másik anyag is - tehát akkor ezek miatt nem szabad azt szedni?

Nagyon köszönöm mindenkinek, aki ír, csak nagyon félek, mert első baba és lombik :S

2010. nov. 24. 19:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, hogy szabad-e a másik két hatóanyag miatt szedni vagys sem, ezt az orvos tudná megmondani. Csak én úgy vagyok vele, ha már be kell szedni, minél kevesebb miden legyen benne. A többit meg (nátha, köhögés) tök jó házi praktikákkal meg lehet próbálni gyógyítani.
2010. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd be, inkább próbálj langyos vízben tusolni, hűvös borogatást tenni a végtagjaidra, ez a legtermészetesebb módszer. Ha az orvosodat nem éred el, legalább az ügyeletet felhívhatod, de szerintem tuti, hogy a Coldrexet nem fogják javasolni. Inkább Panadol, ha minden kötél szakad és nem megy le a lázad.
2010. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet, 38 fok felett javasoltak Paracetamolt, de szerencsére még csak 37,1 körül van. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
2010. nov. 24. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!