Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed. Ab után a "kaparékot"-...

Veca75 kérdése:

Missed. Ab után a "kaparékot"- (így írták) minden esetben elküldik szövettanra? Mire számítsak, mit tudhatnak meg az eredményből?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, igen, minden esetben elküldik. A legtöbb esetben más nem derül ki, csak h terhesség volt. 2000ből egyszer viszont előfordulhat olyan rendellenesség, amire oda kell figyelni (nekem most ez áll fenn, be is vagyok tojva rendesen), de ez nagggyon naggyon ritka.
2010. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ige, mindig elkuldik, de ritkan talalnak benne olyasmit, ami megmagyarazna a vetelest. Nekem marciusban volt,sajnos. Aztan aprilisban megjott, majusban mar nem. :-)

Most 10 honapos a pici fiam.

2010. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem fogsz megtudni a leletből, csak annyit, hogy terhes voltál.
2010. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,a gyors válaszokat,azért be vagyok én is tojva mert nem volt sima ez a pár hét,és voltak előzmények is régebben,és most is.

Tudom,hogy még korai,de szeretnénk még próbálkozni....csak félek!

2010. nov. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!