Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi terheléses vércukor...

Terhességi terheléses vércukor vizsgálatnál az eredményből kiderült, hogy magas a neutrofil szintem 70 helyett 74. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Picit meg vagyok fázva és kb másfél hónapja volt egy gombás fertőzésem. Összefügghet bármelyikkel is? Volt akinek hasonló értéke volt? Csak október 10-re adott időpontot a dokim addig meg marad a parázás, hogy mi is lehet ez!

23 hetes kis mami


2011. szept. 19. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
70 helyett 74 teljesen normális. Egyébként is terhesség alatt más a referenciaérték,a süllyedés is magasabb. Ha meg voltál fázva, akkor persze, hogy magasabb értéket kapsz, de ez még a normál érték felső határa gyakorlatilag. Nem kell mindentől parázni, nyugi!
2011. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást! Igazából azt hallottam, hogy mindenhol mások a referenciaértékek, de egyezményesen a 80 már gáz. Köszönöm a válaszod! :)
2011. szept. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!