Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használhatok...

Terhesség alatt használhatok barnító testápolót, gyantát, vagy szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyantat hasznalok, es szortelenito gepet is.
2010. nov. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A gyanta nyugodtan mehet, az nem szívódik fel. A többit terhesség nélkül se használtam soha.
2010. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a kérdés, hogy ártok-e a babának vele?

Sokan a hajukat is festik, műkörmöshöz is járnak és nagy körmökkel szülnek.

Én ilyet nem csinálok, de okom volna barnító testápolót használni, nem a csillivilli napbarnította bőrért! Másért!

A szőrkrémre meg azért gondoltam, bár eddig én sem használtam, mert most terhesen jobban fáj a gyanta (érzékenyebb lettem) és a borotva--- hát hagyjuk! A kezemet pl nem fogom leborotválni!

2010. nov. 26. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a testápolót nyugodtan használhatod, de a szőrtelenítő krémet én elfelejteném.Hogy ártanál-e a babának azt nem tudom, de gondolj bele, hogy tulajdonképpen a krém "elégeti" a szőrszálakat.Nem tudom milyen anyag van benne, de szerintem inkább ne használd!
2010. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet a krémmel kapcsolatban, hogy eléget....erre nem is gondoltam!
2010. nov. 26. 10:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az orvost is és a védőnőt is megkérdeztem a barnító testápoló ügyben. Azt mondták, hogy nyugodtan használhatom. Sőt a Kismama (vagy az Anyák lapjában )olvastam erről a témáról egy cikket, hogy lehet használni. A szőrtelenítő krémet nem tudom...
2010. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezek közül csak a szőrtelenítő amit én tuti nem használnék....
2010. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinetk a válasz és a linket! A krémet kihagyom!Üdv
2010. nov. 26. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szőrtelenítő krémet semmiképp se használj, bejut a bőrödbe, így a babához is eljuthat, elég erős szer, kémiai elven működik, a kozmetikus mondta nekem is.

2010. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!