Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szőrtelenítő krémet...

Milyen szőrtelenítő krémet használhatok intim helyre? A pocim tól nehezen megy a borotválás.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha előtte borotváltad, akkor meg fogod tudni oldani most is rutinból és egy tükör segítségével.

Hatalmas hasam volt, de szerencsére mindig meg tudtam oldani. Nem hiszem, hogy jó ötlet most oda mindenféle kencét kenni, de szerintem, ha veszel is rá valamit, akkor a jobb minőséget(veet) vedd.

2010. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is. :) De most láttam a plakátját a Depilan intim szőrtelenítő krémnek. Ez kifejezetten INTIM. Egy próbát megér.
2010. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én ahogy előtte is,most is borotvahabbal szőrtelenítek(borotválkozok),mivel ahhoz is kell valami amivel leszeded,a sima víztől nemfog "lejönni"..:)Legalábbis én habot használok.(27h)
2010. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze,hogy a borotvahabot le kell húzni,de a krémet rá kell kenni,és lemosni.Ez egyszerűbb...

Köszi a segyteséget Nektek:)

2010. máj. 15. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok. 27 hetes várandósan még nekem is ment. A 37. héten már inkább volt nevetséges, mint eredményes a borotválás. :)
2010. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!