Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki segitene? Bovebben lent.

Valaki segitene? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok es piciket verzem, ma vettem eszre a wc papiron. Inkabb a nyalkas szeru folyasba voltak pici verdarabkak.Valaki hasonlo tapasztalattal? Csak hetfore kaptam idopontot dokinal, azt mondta , ha nagyon kezdek verezni hivjam az ugyeletet.
2010. nov. 26. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben azonnal elmennék egy kórházba.a vérzés nem normális.
2010. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én barnáztam 8 hetesen...utrogestan nevű gyógyszert kaptam és pihennem kellett....1-2 nap és elmúlt..

Elég gyakori az ilyen terhesség elején, általában a baba mellett valahol kis hematóma, bevérzés keletkezik ami pár nap alatt elmúlik...bár szerintem írhatott volna fel neked gyógyszert!!És nem értem miért csak hétfőn néz meg...az én dokim egyből megvizsgált..

A lényeg ha látod erősödni akkor ne várj hétfőig irány az orvos...pihenj sokat, feküdj!! Most ne takaríts meg semmi...megvár! Feküdj hétvégén ha lehet!

Ne idegeskedj, valószínűleg nincs semmi baj...ez tényleg gyakori...

Írd majd meg mi volt hétfőn!!!!!!

2010. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast!Remelem, hogy semmi gond, csak ugy parazzok. Kulfoldon elunk es itt minden maskepp mukodik.
2010. nov. 26. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen volt. Bementem a kórházba, de a doki szerint nem kell, csak nagyobb vérzéssel.

Ha tudsz vegyél rutascorbint, az segít elállítani a hajszáleres vérzéseket is. Nekem 3x2-t kellett szednem

2010. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon, a doki 5+5 hetes terhesseget allapitott meg, szoval csak kesobb volt a peteeresem mint en gondoltam, szabalyos szikholyag latszik meg csak.
2010. nov. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!