Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehet? Bovebben lent.

Mitol lehet? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

12 hetes kismama vagyok, es neha fokent jobb oldalon ugy erzem mintha "megrazna" az aram, vagy mintha nyomkodna valami. Tudom hogy furan hangzik, de ez mitol lehet?

Illetve a masik problemam mi okozhatja hogy neha szuro jellegu erzest erzek a huvelyemben/nem faj, csak erzem. ?

Valaszokat elore is koszonom.


2011. szept. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos válaszolni nem tudok, de nekem is volt olyan, hogy álmomban (de nem álom volt, az érzés valódi volt, és hozzáálmodtam valamit) olyan érzésem volt, mintha a mobilom rezegne a hasamnál. Fel is ébredtem rá.

A baba még szerintem nem lehet, de akkor mi?

13 hkm

2011. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Hat nem tudom mi lehet, de neha en is ereztem mar ugyanezt. Van hogy almomban erzem, mintha remegne a hasam. Na meg a nyomkodas.
2011. szept. 19. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt érezheted, hogy kezdenek a csontjaid rendeződni, azért, hogy legyen elég helye a babádnak. Én is a 12. hétben vagyok és nekem a múlt héten fájt úgy a farcsontom, mintha seggre huppantam volna. De nem is olyan sokára már érezhetjük is a kis csöppségünket:)


Boldog babavárást!

2011. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Lehet hogy igy van.
2011. szept. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!