Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karácsony környékére kiírt...

Karácsony környékére kiírt kismamik, hogy érzitek magatokat? Mekkora most a babátok becsült súlya?

Figyelt kérdés
Mi dec. 26-ra várjuk a kislányunkat, de sokat fáj a hasam alja (inkább ilyen szúró érzés) és keményedik is naponta 10-15x.
2010. nov. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én tegnap töltöttem a 36.hetet.Elvileg dec.23-ra vagyok kiírva,de nem biztos,hogy kihúzom odáig.A méhszájam már csak 2110.Kisfiút várunk.Nekem is nagyon sokat keményedik a hasam sajnos.Jó egészséget Nektek!:-)
2010. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én december 27-ére vagyok kiírva, a hasam alja mostanában kezdett nyilallgatni, keményedésem a 19.hét óta van, azóta szedem a magnéziumot, napi 3*2-t.

Lassan már gurulok és alig várom, hogy meglegyen a bébi (kiscsaj), már eléggé terhesnek érzem a dolgot, lehet, hogy a 16 kiló plusz miatt, ami nem is látszik meg rajtam, viszont a pocak hatalmas:)

Könnyű szülést nektek!

2010. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

Én 35 hetes leszek kedden. A babám súlya két hete 2500 g volt. A doki azt mondta, hogy mivel ilyen nagy a kisfiam lehet, hogy előbb szülök, mint január négy.

Nincs sajnos időm pihenni, és így is mindennel el vagyok maradva. Egyre jobban félek a szüléstől, sőt inkább már rettegek. Első baba lesz. Izgulok, hogy minden rendben legyen.

Neked fiad vagy lányod lesz, és milyen súlyú?

szia

2010. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is azt mondta a doki, hogy valószínű a karácsonyt már hármasban töltjük. A 34. héten volt 2690 g a becsült súlya a kiscsajnak:) szóval úgy néz ki ráver a szüleire pár dekát. A hasam alja nekem is sokat fáj, de a doki azt mondta, hogy már csak a héten szedjem a magneb6-ot, mivel a hétvégén töltöm a 36. hetet és utána már nem szabad szedni.

A szüléssel kapcsolatban milyen érzéseitek vannak?

Az ismerősök azt furcsállják, hogy első szüléshez képest nagyon nyugis vagyok. Már alig várom, hogy beinduljon és végre meglássam a kismanócskát, olyan kíváncsi vagyok! Az meg, hogy fájni fog nem érdekel a végeredmény a lényeg.


Kitartást mindenkinek, szerintem gyönyörű karácsonyi ajándékot fogunk kapni!:)

2010. nov. 27. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én dec.24.re vagyok kiírva.szerdán töltöttem a 36.hetet akkor volt a becsült súlya 2800gr.2100 az értékem és a méhlepény egy kicsit öregebb mint kéne.másod fokon érett és homogén.Azt mondta a doki,hogy valószínű,hogy előbb meglesz.Már alig várjuk :) nekünk is kis csajszi.

fájdogál a hasam meg a derekam.elég sűrűn vannak jóslóim, főleg mióta nem szedem a magne B6-ot.remélem max 2 hét múlva már babázhatunk.

2010. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!