Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hetesen (kb. ) nektek mit...

5+2 hetesen (kb. ) nektek mit láttak uh-n? Nekem 8 mm petezsák, embriókezdemény és több, mint 3 cm-es sárgatest a petefészekben. Ez jó eredmény?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ekkor még semmit se láttak, izgulhattam 6+5 hetes koromig. (Ne szúrjatok le: erős vérzés miatt mentem be az ügyeletre ilyen fiatal terhességgel. Szerencsére megmaradt a baba.)
2010. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja és bal oldalon, ahol van ez a nagy sárgatest, folyton szúrkál..

Örülök, h végül jól alakult nálatok :)

2010. nov. 27. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:

én 4+4 hetesen voltam először akkor 3,3 mm-es petezsák volt, 5+4 hetesen 7mm-es petezsák, 3 mm-es szikhólyag, embriócsíkkal, 7+4 hetesen 11,5 mm-es crl, jó szívhang, 9+5 hetesen 26 mm-es crl jó szívhang, ma 10+2 hetesen voltam megint, méretet nem néztek, csak rákukkantottunk a babára, mert nagyon fájt a hasam(mint kiderült a front miatt), de kezek, lábak meg vannak, jó a szívhangja, és éppen aludt őkegyelme:D


Gratulálok!

2010. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is gratulálok!
2010. nov. 30. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, lehet tudni mi történt veletek?

én ma voltam orvosnál ma vagyok 8+3 hetes és képzeld el hogy nekem 5*6 cmes ez a tömlő amire azt mondta az orvos hogy nagyon nagy.

mi lesz, mire lehet számítani? szedek napi 2*2 utrot előző vetélés miatt.

neked felszívódott? nekem is a jobb oldalon van és többször szurkál.

kérlek ha van kedved írd meg mi lett ezzel a cisztával.

köszönöm szépen.

2013. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ma épp 2 éves a kis embriókezdeményem :) A kerek izé felszívódott igen, nem volt belőle gond. Neked is hasonló jókat kívánok!
2013. júl. 31. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!