Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Káros e, ha dohányfüstös...

Káros e, ha dohányfüstös helységben vagyok? 11 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

káros, főleg ha előtte nem dohányoztál. de akkor is ha igen, mert a passzív dohányzás ártalmasabb, mert a szervezeted nincs hozzá szokva. lehetőleg kerüld!

üdv. 15 hetes kismami

2009. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6hetes koromig én is cigiztem,sajna sokat is(kb.1doboz)
2009. jan. 15. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Káros, de ha le tudtad tenni, akkor az kisebb nehézséget fog okozni, hogy a passzív dohányzást is kerüld.

Hacsak nem otthon a család többi tagja dohányzik. Ha igen, akkor meg kell őket kérni hogy lehetőleg ne a lakásban dohányozzanak.

Ez csak a baba érdeke!

2009. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább olyan káros, mintha dohányoznál, úgyhogy nagy ívben kerüld!
2009. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Most őszintén!! Szerinted káros????
2009. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én letettem a cigit mielőtt terhes lettem. Viszont bejártam a dohányzóba a munkatársaimmal szünetben, egészen addig míg meg nem tudtam, hogy baba van. Azután nem mentem be, majd táppénzre kerültem. Így nagyon-nagyon kevés az olyan lehetőség, hogy füstben legyek (max ha az utcán elmegy mellettem egy füstölő). Ajánlom neked is, hogy próbáld meg kerülni ezeket a füstös helyeket. Tök mindegy, hogy passzív vagy aktív. A füst így se úgyse jó! Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!