Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. Canesten...

23 hetes vagyok. Canesten combit használok. Nem akar múlni. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
CX:2100. Fel tudnak hozzá jutni a bacik? Mocorog a kis drágám.
2009. jan. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dokinak szólj mindenképp, ő hatékonyabban fog tudni gyógyítani téged és akkor nem lesz gond.
2009. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én épp dokitól jövök, szintén gombás fertőzés a panaszom. Ez már nem az első, 3 hete is volt, de nem gyógyultam meg belőle.

Canesten Combi? Nekem azt mondta az orvosom, hogy lehetőleg az legyen az utolsó, amit erre használok. Írt egy 10 darabos kúpot, amit kimondottan haszálhatnak azok (is), akik terhesek.

Kerss fel orvost, biztosan írnak fel vmi más kúpot, a Canestennel hagyj fe, főleg ezek után, hogy nem is használ!

Egyébként abszolút megértelek, mert ugyanebben a cipőban járok és utálom az állandó égő, viszkető érzést. Remélem, hamr meggyógyulunk! (25 hetes)

2009. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj a nőgyógyászoddal mihamarabb, mert a babára is veszélyes (lehet).
2009. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáljátok ki a joghurtot? 100%-ban természetes, így nem fog ártani a picinek, és komolyan mondom, hatékonyabb bárminél, ami gyógyszer. A Lactobacillusok, amik a joghurtban vannak közeli rokonai a hüvelyflóra természetes baktériumainak.
2009. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszi a válaszokat. Nekem a doki írta fel még december végén a canesten combit, csak akkor nem voltak tünetek csak egy kicsit több volt a folyásom, és akkor nem kezdtem el használni. Kb egy hete jött ki a viszketés és az égés. Felhívtam a dokit, azt mondta használjam nyugodtan. És azt mondta még, hogy ha nem használ, akkor az utolsó kúp felhelyezése után egy pár napra menjek be és megnéz. Ma van az utolsó nap, arra gondoltam, hogy ha nem múlik, akkor hétfőn elmegyek.

Lehet buta kérdés, de hogyan tudnak a bacik feljutni? Most elégé elkezdtem aggódni!!!

2009. jan. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!